NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Panaikinta lengvata už įvažiavimą nekilnojamojo turto savininkams

Nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą nebėra atleidžiami nekilnojamojo turto Neringoje savininkai. Kitiems asmenims taikoma iki šiol galiojusi tvarka.

Neringos savivaldybės taryba savo sprendimu panaikino nuostatą, numatančią, kad nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą atleidžiami nekilnojamojo turto Neringoje savininkai – fiziniai asmenys ir juridinių asmenų atstovai.

Toks sprendimas priimtas įvertinant tai, kad didžiajai daliai fizinių asmenų šis nekilnojamasis turtas yra ne pagrindinis gyvenamasis būstas. Esant vietinės rinkliavos lengvatos poreikiui, šiai grupei asmenų išlieka galimybė deklaruoti gyvenamąją vietą savo nekilnojamajame turte, o juridiniams asmenims registruoti buveinę ir būti atleistiems nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į valstybės saugomą Neringos savivaldybės administruojamą teritoriją.

Nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą ir toliau atleidžiami kiti asmenys, pavyzdžiui, deklaravę gyvenamąją vietą Neringoje (ar Klaipėdos miesto dalyje Smiltynėje). Taip pat subjektai, turintys registruotą buveinę bei vykdantys ūkinę veiklą, neįgalieji, turintys 0-25 % darbingumą su juos lydinčiais asmenimis, pateikę atitinkamą pažymėjimą. Nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą atleidžiami ir asmenys, vykstantys tik su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės registracijos liudijimą ir kt.

Sprendimas priimtas balandžio 26 d. vykusiame Neringos savivaldybės tarybos posėdyje.

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 0
Iš viso apsilankė: 0 Dabar naršo: 0