NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Meras turės visuomeninį konsultantą

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis neringiškį Česlovą Stonį paskyrė savo visuomeniniu konsultantu Juodkrantės klausimais.

Tai, kad šalies merai savo įgaliojimų laikotarpiu gali turėti visuomeninių konsultantų, kurie atsižvelgiant į prašymą teikia  konsultacijas, pasiūlymus, išvadas ir kitą informaciją, numato Vietos savivaldos įstatymas. 

Anot mero, sprendimas turėti visuomeninį konsultantą buvo priimtas įvertinus paties Č. Stonio iniciatyvumą.

„Per visą laikotarpį kol esu meras nei iš vieno asmens nesulaukiau tiek daug svarių pasiūlymų, pastebėjimų, kiek sulaukiau iš gerbiamo Česlovo. Tai, kad jis tapo mano visuomeniniu konsultantu yra tik formalizavimas to, kas buvo iki šiol. Jau ir šiandien iš jo gavau keliolika surinktų Juodkrantės gyventojų pageidavimų bei pasiūlymų“, –  savo sprendimą pagrindė meras D. Jasaitis.

Dešimtmetį mokytoju ir beveik tiek pat metų Pakrančių apsaugos rinktinės Neringos užkardoje dirbęs Č. Stonys šiuo metu eina administratoriaus pareigas BĮ „Paslaugos Neringai“.  Jam puikiai žinomos žuvininkystės problemos, nes 25 metus  dirbo šioje srityje. Daugiau nei tris kadencijas jis ėjo Neringos savivaldybės tarybos nario pareigas. Č. Stonys yra įvairių Juodkrantės gyvenvietės švenčių iniciatorius bei organizatorius. Jis yra pirmasis ir vienintelis mero D. Jasaičio visuomeninis konsultantas.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1570
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 338