NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringa laukia kruizinės laivybos sezono pradžios

Neringos savivaldybėje vykusio susitikimo metu aptartas pasiruošimas artėjančiam kruizinės laivybos sezonui.

Kaip informavo Klaipėdos turizmo informacijos centro direktorė Romena Savickienė, pirmojo laivo sulauksime jau artėjančią savaitę – balandžio 22-ąją.  Tiesa, šiuo laivu keliaujantys turistai svečiuosis tik Juodkrantės gyvenvietėje.

Anot Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio, kurortas su nekantrumu laukia pirmųjų kruizinių laivų turistų grupių bei pasidžiaugė tuo, kad kruizinės laivybos sezonas tęsis net iki spalio 12-osios.

Meras pristatė, kad atliekant Pamario gatvės Nidoje tvarkybos darbus buvo praplėsta autobusų stovėjimo aikštelė greta Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus. Neringos savivaldybės taryba yra skyrusi lėšų modernių viešųjų tualetų net keliose kurorto vietose įrengimui. Meras tikisi, kad planų juos įrengti nesužlugdys viešųjų pirkimų procedūros. 

Neringos ir Klaipėdos atstovų susitikime prisimintas ir praėjusių metų įvykis, kuomet Klaipėdos uoste prisišvartavus trims kruiziniams laivams, Nidos gyvenvietėje susidarė nekontroliuojamos autobusų spūstys, sukėlusios konfliktines situacijas. Šiais metais nuspręsta laikytis tuomet priimtų sprendimų – Klaipėdos turizmo informacijos centras apie atplaukiančius kruizinius laivus ir atvykstančių autobusų kiekį iš anksto informuos Neringos policijos komisariatą, o pačioje Nidoje bus organizuojamas vienos krypties autobusų eismas (važiavimas ratu).

Taip pat sutarta ir toliau bendradarbiauti dalinantis informacija apie Neringoje vykstančius renginius bei sprendžiant su automobilių ir autobusų parkavimu susijusias problemas.

„Šie metai yra paskelbti kaip Tarptautiniai darniojo turizmo skatinimo metai, tai įvertindami dar didesnį dėmesį turime skirti balanso tarp turizmo, aplinkos apsaugos, kultūrinių vertybių išsaugojimo ir kokybiškos gyvenamosios aplinkos užtikrinimo. Viliuosi, kad rasti sprendimai ir institucijų bendradarbiavimas leis Neringą pasaulyje garsinti kaip darnaus turizmo principus įgyvendinantį kurortą“, - teigia Neringos savivaldybės meras D. Jasaitis.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 9285
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 351