NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Bendradarbiavimo sutartį Neringa pasirašė su Paviluostu

Neringa susibičiuliavo su dar vienu Latvijos miestu – palei Baltijos jūrą įsikūrusių Paviluostu. Tai jau trečioji Latvijos savivaldybė, su kuria bičiuliaujasi Neringa.

Paviluosto savivaldybė yra įsikūrusi Latvijos vakaruose, prie Sakos upės žiočių, kuri įteka į Baltijos jūrą, 54 km į šiaurę nuo Liepojos. Neringoje šio krašto savivaldybės atstovai pirmą kartą apsilankė daugiau nei prieš metus, siekdami aptarti galimybes kartu įgyvendinti Europos Sąjungos lėšomis finansuojamus projektus. Nuo pirmojo susitikimo įvyko ne viena bendra iniciatyva – apsikeista senjorų delegacijomis, vyko mėgėjų stalo teniso turnyras ir pan.

Galų gale savivaldybių bendradarbiavimą sutartimi įtvirtino Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis ir Paviluosto krašto tarybos pirmininkas Uldis Kristapsons. Šiam bendradarbiavimui prieš tai pritarė Savivaldybių tarybos.

Bendradarbiavimo sutartį nutarta pasirašyti atsižvelgiant į draugiškus Baltijos šalių - Lietuvos Respublikos ir Latvijos Respublikos tarpvalstybinius santykius, akcentuojant Baltijos valstybių istoriškai ir geografiškai susiklosčiusią darnią regiono plėtrą, bei siekiant abipusiai naudingo ir draugiško Paviluosto ir Neringos savivaldybių bendradarbiavimo kultūros, turizmo, aplinkosaugos, švietimo, jaunimo bendradarbiavimo srityse.

Bendradarbiavimo proga Neringoje vakar apsilankė dvi dešimtys Paviluosto krašto kultūros darbuotojų, kurie panoro aplankyti mūsų muziejus, biblioteką ir kitas kultūros įstaigas. Juos svetingai sutiko Neringos kultūros darbuotojai bei Neringos savivaldybės mero pavaduotojas Dovydas Mikelis.

Neringos savivaldybė bendradarbiavimo sutartį taip pat yra pasirašiusi su dar dviem Latvijos savivaldybėmis – Saulkarstai ir Jaungelgava.Atgal Spausdinimo versija
Meras 
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 3960
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 36