NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Balandis – aplinkos tvarkymo ir švaros mėnuo

Aplinkos tvarkymo ir švaros mėnesiu Neringos savivaldybė šiais metais skelbia balandį bei kviečia gyventojus, įstaigas, verslo atstovus prisidėti prie kurorto erdvių tvarkymo.

Kaip ir kasmet Neringos savivaldybės teritorijoje veikiančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms yra sudarytas siūlomų tvarkyti teritorijų sąrašas. Šį, daugiau nei pusę šimto kurorte veikiančių organizacijų, įstaigų, įmonių apimantį, sąrašą galima rasti internetinėje svetainėje neringa.lt. Kilus klausimų dėl tvarkomų teritorijų, Neringos savivaldybės administracija kviečia kreiptis į Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus vyriausiąjį specialistą Viktorą Kolokšanskį ((8 469) 52344, viktoras.koloksanskis@neringa.lt).

Neringos savivaldybė primena, kad atliekos turi būti surūšiuotos (plastikas, stiklas, mišrios). Dėl paukščių perėjimo gamtinės teritorijos turėtų būti tvarkomos kuo anksčiau. Maišai su atliekomis turi būti sudedami nuolatinėse atliekų surinkimo vietose- ten, kur yra konteineriai, kitose patogiai privažiuojamose vietose. Apie netradicinėse vietose sudėtas atliekas būtina pranešti minėtam Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus specialistui.

Neringos savivaldybė gyventojams primena, kad nuo šios savaitės iki mėnesio galo įvairiuose Neringos gyvenviečių vietose bus galima rasti didžiosioms atliekoms skirtus konteinerius. Į didžiųjų atliekų kategoriją patenka baldai, dviračiai, santechnikos įrenginiai, būsto įrenginiai, virtuvės įranga, sporto inventorius, vaikų įrenginiai. Kiek anksčiau skelbtą konteinerių vietų sąrašą galima rasti taip pat Savivaldybės internetinėje svetainėje.

Didžiąsias atliekas  taip pat galima priduoti į Didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, adresu Nidos- Smiltynės pl. 12.

Siūlomų tvarkyti teritorijų sąrašas (88.0 kb)Atgal Spausdinimo versija
 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 2099
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 40