NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Turistų klausimai
Laba diena. Teiraujuosi ar numatytos įvažiavimo į Neringos teritoriją lengvatos elektromobiliams?
Dėkoju
Spausdinti
2018-02-07

Laba diena,

nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą atleidžiami asmenys, vykstantys su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės registracijos liudijimą.

Sveiki, ar elektromobiliams (tik įkraunamiems elektra- ne hibridams) , kaip ekologiškai transporto priemonei nėra lengvatų įvažiavimui į Nidą ? Be to, didžiuosiuose miestuose elektromobiliams yra nemokamas parkingas , ar nebus svarstomas šis klausimas ir Nidoje? Iš anksto ačiū už atsakymą. Spausdinti
2017-05-18

Laba diena, 

Nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą atleidžiami asmenys, vykstantys su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės  registracijos liudijimą.

Laba diena
Norėčiau paklausti ar yra koks mokestis už šuns(mažos veislės) įvažiavimą į Nidą? Ar su juo galima ne sezono metu vaiščioti po papludimį?
Ar Nidoje yra saugoma stovėjimo aikštelė parai?
Spausdinti
2015-09-15

Laba diena,

Gal galite patikslinti, apie kokį mokestį gyvūnui teiraujatės – vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą taikoma tik mechanizuotom transporto priemonėms. Keliantis keltu perkėlimo mokestis taikomas tik dideliems gyvūnams ( daugiau informacijos http://www.keltas.lt/lt/kainorastis/).

Gyvūnus draudžiama vedžioti  Savivaldybės paplūdimiuose Savivaldybės administracijos direktoriaus nustatytu maudymosi sezono metu, kuris įprastai trunka nuo nuo birželio pradžios iki rugsėjo (kitu metu vedžioti, laikantis taisyklių, galima). Daugiau apie gyvūnų laikymą ir kontrolę - http://neringa.lt/index.php?-100013404.

Saugoma automobilių stovėjimo aikštelė Nidoje veikia tik vasaros sezono metu.

Sveiki,
Norėčiau sužinoti, kuriose Neringos miesto savivaldybės vietose buvo įrengti informaciniai stendai ir nuorodos pagal ES projektą "Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra Neringoje". Ačiū
Spausdinti
2013-04-26

Laba diena,

nuorodas ir kryprodes galima rasti visose kurorto gyvenvietėse. Informaciniai stendai - prie lakytinų objektų, pavyzdžiui, prie Saulės  laikrodžio ant Parnidžio kopos, Nidos Švyturio, Žvaigždžių šlovės tako, Gintaro įlankos.

Sveiki,
perskaičiau LRS tinklalapyje pateiktas Kuršių Nerijos nacionalinio parko taisykles ir radau štai ką: "draudžiama statyti palapines ir pusiau stacionarius kilnojamuosius namelius, kurti laužus tam tikslui nenustatytose, neįrengtose ir ženklais nepažymėtose vietose (pajūryje, ant apsauginio kopagūbrio, poilsiavietėse ir kt.)" Tuomet pasakykite prašau, ar galima miegoti kopose ar miške (bet ne kempinge) tiesiog miegmaišyje, neįsirengiant stovyklavietės? Ačiū už informaciją.
Spausdinti
2012-05-24

Laba diena,

Miegojimas miegmaišyje neįsirengiant stovyklavietės ir nepažeidžiant kitų Kuršių nerijos nacionalinio parko lankymo taisyklių, nėra draudžiamas.  Atkreipiame dėmesį,  kad lankytis Kuršių nerijoje draudžiama konservacinio prioriteto funkcinėse zonose, t. y. Naglių ir Grobšto rezervatuose.
Taip pat primename, kad visoje Kuršių nerijoje yra įrengtos poilsiavietės apie kurias išsamesnę informaciją gali suteikti Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
AntiSpam

Meras 
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

  
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 807
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 148