NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos

Nacionalinė turizmo verslo asociacija ir jos atstovai platina tikrovės neatitinkančią, netikslią ir šališką informaciją apie vietinę rinkliavą už įvažiavimą į Neringą.

Priešingai nei skelbia ši asociacija, vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą padidėjo tik vienai transporto priemonių grupei – autobusams virš 30 vietų ir tik vasaros sezono laikotarpiui.

Nuo birželio 1-osios iki rugpjūčio 31-osios šiai transporto priemonių grupei taikomas dydis didėja nuo 45 eurų iki 70 eurų už įvažiavimą į Neringą, tad minėtos organizacijos skelbiamas procentas yra klaidinantis.

Neringos savivaldybės taryba sprendimą priėmė atsakingai, tad nuostolių verslas tikrai nepatirs, nes šiems autobusams ženkliai sumažėjo persikėlimo per Kuršių marias įkainiai ir net padidinus minėtą rinkliavą, patekimo į Neringą kaštai išliko mažesni (vidutiniškai 25 eurais).

Surinktos lėšos bus panaudotos kurortinei infrastruktūrai palaikyti ir gerinti. Būtent toms problemoms spręsti, kurias ne kartą akcentavo šios asociacijos verslo atstovai.
Neabejojame, kad Neringos savivaldybės tarybos sprendimas prisidės prie darnaus turizmo principų užtikrinimo.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.