NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Taryba

NERINGOS SAVIVALDYBĖS TARYBA

Andrius Bagdonas

Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdis

(8 600) 22 021

a.bagdonas@neringa.lt

Arūnas Burkšas

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

(8 698) 71 600

arunas@kempingas.lt

Valentina Burkšienė

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

(8 698) 85003

v.burksiene@gmail.com

Aušra Feser

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

(8 698) 88 585 

(8 469) 52 135

ausranida@gmail.com

 
 Ovidijus Gakas  Lietuvos socialdemokratų partija  (8 657) 99096

 buriuokim@gmail.com

 Vigantas Giedraitis  Lietuvos socialdemokratų partija  (8 656) 50 007  vigantasgie@gmail.com

Darius Jasaitis

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 610) 06 608

(8 469) 52 234

darius.jasaitis@neringa.lt 

Narūnas Lendraitis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

(8 677) 49552

narunas.lendraitis@klaipeda.lt

Aušra Mikalauskienė

Lietuvos socialdemokratų partija 

(8 680) 38655

mikaausra@gmail.com

Dovydas Mikelis

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 655) 77700

mikelis.dovydas@gmail.com

Antanas Noreika

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 699) 37 624
(8 469) 52762
(8 469) 52 221

annoreika@gmail.com

Gražina Starkuvienė

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 612) 53 263

(8 469) 52 804

grazinanida@gmail.com

Gediminas Vaidila

Lietuvos socialdemokratų partija 

(8 685) 39 309

(8 469) 51 184

g.vaidila@gmail.com

Stasys Valančius

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 687) 23 484

stasysvalancius@gmail.com

 Vaidas Venckus

Lietuvos socialdemokratų partija

(8 698)  00345

vaidas.venckus@neringa.lt

Tarybos sekretorė

Regina Venckiene

 

 (8 469) 52665
 (8 687) 31723

 regina.venckiene@neringa.lt 

 

SAVIVALDYBĖS TARYBOS VEIKLOS REGLAMENTAS

FRAKCIJOS

KOMITETAI

KOMISIJOS

2017 M. KOMISIJŲ POSĖDŽIŲ DARBOTVARKĖS

SPRENDIMAI   

TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA

POSĖDŽIŲ PROTOKOLAI

2017 M. TARYBOS IR TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ DATOS

2017 M. SAVIVALDYBĖS TARYBOS IR TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ DARBOTVARKĖS

TARYBOS NARIŲ ATASKAITOS 

 




Paskutinis atnaujinimas: 2017-02-03 09:43:31
 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 5297
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 108