NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas Neringos savivaldybėje 2017 m.

Kviečiame iki 2017 m. rugsėjo 15 d. teikti neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programas Neringos savivaldybėje. Programų vykdymo periodas – 2017 m. rugsėjo–gruodžio mėn.

REKOMENDUOJAME NVŠ TEIKĖJAMS, PLANUOJANTIEMS VYKDYTI NVŠ PROGRAMAS, PRADĖTI PASIRENGIMO DARBUS:

1 žingsnis. Užregistruoti NVŠ teikėją Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau – ŠMIR) (registruojasi tik nauji NVŠ teikėjai).

• Visi teikėjai (laisvieji mokytojai ar juridiniai asmenys) turi būti registruoti ŠMIR-e www.smir.smm.lt (https://www.smir.smm.lt/aikos2-smir/index.xhtml) elektronine forma.
2 žingsnis.
Užregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) teikiamą(as) NVŠ programą(as) www.ktprr.smm.lt (https://www.ktprr.smm.lt/aikos2-ktprr/) elektronine forma.

• Registruojant programą reikia užpildyti:
1) NVŠ teikėjo prašymą tapti KTPRR vartotoju (anketa).
2) pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį.

• Šiuos užpildytus, pasirašytus skenuotus dokumentus siųsti el. paštu mazvydas.jablonskis@itc.smm.lt (tel. (8 5) 235 6145), originalus siųsti Švietimo informacinių technologijų centrui (Suvalkų g. 1, 03106 Vilnius).

Teikėjas el. paštu gaus KTPRR prisijungimo kodus, su kuriais galės prisijungti KTPRR. Jame (www.ktprr.smm.lt) reikia užpildyti NVŠ programos „kortelę“ ir pateikti įregistravimui. Tik atsiradus žymai programa „įregistruota“, atsiranda programos kodas, kurį reikia įrašyti į programos paraišką  (1 priede).  Jeigu Jus informavo, kad yra klaidų, tuomet jas reikia ištaisyti ir vėl pateikti įregistravimui. Po to KTPRR jau galima „teikti programą akreditavimui“.

- Teikėjai, jau turintys užregistravę programas KTPRR, šias programas gali tik pakoreguoti (pavyzdžiui, vaikų skaičių, programos trukmę, turinį, kontaktinius duomenis ir pan.) ir vėl pateikti programą įregistravimui. 1 priedą būtina taisyti ir jį teikti akreditavimui.

3 žingsnis. Iki 2017 m. rugsėjo 15 d. Neringos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriui (el. paštu asta.baskeviciene@neringa.lt) pateikti užpildyto NVŠ programos 1 priedo skenuotą variantą, atnešti ar siųsti paštu Neringos savivaldybės administracijai Švietimo ir sporto skyriui, Taikos g. 2, LT Neringa. NVŠ teikėjas turi pateikti NVŠ programų paraiškas, skirtas tik Neringos savivaldybei.

Savivaldybės NVŠ programų vertinimo komisijos sprendimas dėl NVŠ teikėjo atitikties ir pateiktos NVŠ programos akreditacijos bus pateiktas teikėjams el. paštu iki 2017 m. rugsėjo 29 d.

Jei programos atitiktis savivaldybėje patvirtinta, NVŠ teikėjas pereina prie 4 žingsnio.

4 žingsnis. Viešinti NVŠ programą ir sudaryti NVŠ paslaugų teikimo sutartis su mokiniais arba jų tėvais (kurių vaikai iki 14 metų).Atgal Spausdinimo versija
 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 807
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 148