NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Savivaldybės vadovų postuose - jaunimas

Neringos savivaldybės mero, administracijos direktoriaus ir priimamojo darbuotojos pareigybes antradienį išbandė Neringos jaunimo apskritojo stalo "NAjS" nariai.

Mero kabinetą pusdieniui užėmė Simas Sagatauskas, Administracijos direktoriui priskiriamus klausimus sprendė – Lukas Mitkus, o į priimamąjį užsukusius pasitiko – Dominyka Šeputaitė. Visi trys jaunimo atstovai – Neringos gimnazijos gimnazistai. Dominyka ir Lukas – jau ketvirtojoje gimnazijos klasėje, o Simas – trečiojoje.
Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis jaunimą supažindino su šiuo metu sprendžiamais klausimais, pakvietė juos įsitraukti į diskusiją apie Neringos atviros jaunimo erdvės atnaujinimą.
„Šiuo metu siekiama gauti finansavimą „Jaunimo lofto“ sutvarkymui, tad iškilo klausimas, kur jaunimas rinksis, kuomet vyks darbai. Šiuo klausimu ir pakviečiau diskutuoti laikinuosius Savivaldybės vadovus. Džiugu, kad į diskusiją įsitraukus pačiam jaunimui, patalpos jau surastos. Laikinai erdvę jiems galės suteikti Neringos gimnazija. Šiai minčiai pritarė ir gimnazijos direktorius“, - apie neįprastą darbo dieną sprendžiamus klausimus pasakojo meras D. Jasaitis.

Su laikinaisiais vadovais susidūrę Neringos savivaldybės administracijos darbuotojai gyrė jų pasitikėjimą savo jėgomis ir žingeidumą.

Trumpi pokyčiai Neringos savivaldybėje įvyko spalio 10-ąją minimos Vietos savivaldos dienos proga.

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1638
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 174