NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Minėdama Darnaus turizmo metus, Neringa jungiasi prie "Žemės valandos"

Kuršių nerijos kultūrinio kraštovaizdžio išsaugojimu besirūpinanti Neringos bendruomenė jungiasi prie globalios akcijos „Žemės valanda“. Siekiant atkreipti dėmesį į būtinybę tausoti Žemės išteklius, visų gatvių apšvietimas kovo 25-ąją vienai valandai bus išjungtas Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse.

Prisijungti prie šios akcijos paskatino ir tai, kad Jungtinės tautos 2017-uosius paskelbė Darnaus turizmo plėtros metais, o Neringos savivaldybės merui Dariui Jasaičiui buvo suteiktas Žaliųjų vietovių ambasadoriaus titulas. Šis titulas merą įpareigoja ne tik garsiai kalbėti apie darnaus turizmo principus, bet ir ieškoti galimybių šiuos principus taikyti praktikoje.
„Priimdama sprendimus Neringos savivaldybė siekia pusiausvyros tarp turizmo sąlygoto ekonomikos augimo, aplinkos apsaugos, kultūrinių vertybių išsaugojimo, tenkinant turistų ir vietinių gyventojų poreikius bei išsaugant išteklius būsimoms kartoms. Šiandien ieškome darnaus judumo sprendimų, remiame iniciatyvas pristatančias Kuršių nerijos kultūrinį paveldą, ieškome kelio, kaip tausojančiai panaudoti vertingus pusiasalio gamtinius išteklius žmonių sveiktai“, - teigia meras D. Jasaitis.
Anot mero, Neringos bendruomenės prisijungimas prie akcijos „Žemės valanda“ – tai dar vienas akcentas, atkreipiantis dėmesį į tai, kad kurortas jau šiandien taiko darnaus turizmo principus bei įgyvendina aplinką tausojančias veiklas.

Prisijungiant prie akcijos „Žemės valanda“ kovo 25-ąją, šeštadienį, nuo 20. 30 val. vienai valandai bus išjungtas visų gatvių apšvietimas Nidos ir Juodkrantės gyvenvietėse.
Neringos gyventojai kviečiami palaikyti akciją „Žemės valanda“ ir prie jos prisidėti kiekvienam priimtinu būdu – minėtą dieną ir valandą išjungiant šviesas bei elektros prietaisus savo namuose ar organizuojant bendruomeniškas iniciatyvas.Atgal Spausdinimo versija
 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 2915
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 59