NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Skelbiamas socialinių projektų dalinio finansavimo konkursas 2018 metams

Neringos savivaldybės administracija skelbia socialinių projektų dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų konkursą 2018 metams ir priima projektų paraiškas.

Paraiškas gali teikti juridiniai asmenys, kurie teikia socialinės reabilitacijos ir socialines paslaugas, skirtas Neringos savivaldybėje gyvenantiems neįgaliesiems, pagyvenusiems asmenis, vaikams bei jaunimui integruotis į visuomenę.

Prioritetas teikiamas projektams, kurie:

  1. skirti neįgaliųjų, kuriems Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka nustatytas sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis, arba 0-40 procentų darbingumo lygis, arba didelis ar vidutinis specialiųjų poreikių lygis, poreikiams tenkinti;
  2. skirti mažinti senyvo amžiaus žmonių socialinę atskirtį, didinti jų aktyvumą;
  3. padeda pritraukti jaunų žmonių, kurie patiria atskirtį savo socialinėje aplinkoje;
  4. padeda įtraukti niekur nedirbančių, nesimokančių, mokymuose nedalyvaujančių jaunų žmonių. Ne mažiau kaip 10 jaunų žmonių per mėnesį;
  5. gerina socialinės atskirties grupių integraciją;
  6. tolygiai plėtoja socialines paslaugas Neringos savivaldybėje; 
  7. turi kitų finansavimo šaltinių lėšų.

Projektų remiama veikla:

  1. pagal Socialinių paslaugų katalogą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. A1-93, teikiamos socialinės paslaugos: informavimo, konsultavimo, transporto organizavimo, maitinimo organizavimo, aprūpinimo būtiniausiais drabužiais ir avalyne, krizių įveikimo pagalba (laikinas apgyvendinimas ir pan.) sociokultūrinės, asmeninės higienos ir priežiūros organizavimo, pagalbos į namus, psichologinės pagalbos asmenims ir jų šeimų nariams, savarankiškumo didinimo;
  2. turiningos laisvalaikio praleidimo formos Neringos bendruomenės vaikams ir jaunimui;
  3. kuriuose ypatingas dėmesys skiriamas mažiau galimybių turinčiam, mažiau motyvuotiems vaikams ir jaunimui, kuris dėl įvairių priežasčių neturi galimybių ar nenori įsitraukti į vaikų ir jaunimo veiklos pasiūlymus.

Projektų paraiškos priimamos nuo 2018 m. kovo 7 d. iki 2018 m. balandžio 9 d. 09.00 val. adresu Neringos savivaldybės administracija, Taikos g. 2 Neringa.

Išsami informacija teikiama Neringos savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje I a. 8 kab. (Taikos g. 2 Neringa), tel. 8 469 52394.

Projekto paraiška teikiama vienu egzemplioriumi užpildyta kompiuteriu, lietuvių kalba, pasirašyta organizacijos ir projekto vadovų, patvirtinta antspaudu, kartu su pridedamais dokumentais tvarkingai susegta.

PROJEKTŲ DALINIO FINANSAVIMO TVARKOS APRAŠASAtgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 143
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 34