NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Neringoje minėta Pasieniečių diena (akimirkos)

Praėjusį penktadienį Neringoje buvo minima Pasieniečių diena, džiuginusi kurorto gyventojus ir svečius eisenomis, iškilmingomis ceremonijomis, koncertais, parodomąja programa.

Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje vykusių šventų mišių metu Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadui generolui Renatui Požėlai įteikė Garbės ženklą. Neringos savivaldybės apdovanojimas jam įteiktas už Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Neringos savivaldybės bendradarbiavimo palaikymą ir stiprinimą, skiriamą dėmesį Neringos bendruomenei ir iniciatyvas, kurios svariai prisidės prie gražiausio Baltijos pajūrio kurorto infrastruktūros vystymo.

Neringos savivaldybės medalis „Už nuopelnus Neringai“ įteiktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės vadui pulkininkui Donatui Lengvinui. Medalis D. Lengvinui įteiktas siekiant padėkoti už profesionalumu, žmogiškumu ir stipriu pareigos jausmu pasižyminčios VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės bendradarbiavimą su Neringos bendruomene.

Penktadienio popietę kurorto gyventojų ir svečių ypatingo susidomėjimo sulaukė iškilmingas ceremonialas, kurio metu įteikti apdovanojimai pasižymėjusiems pasieniečiams, vyko VRM reprezentacinio pučiamųjų orkestro koncertas. Vaikai ypatingai liko sužavėti  parodomąją kinologų su tarnybiniais šunimis programa. Nidos uoste taip pat buvo galima stebėti specialiosios paskirties komandos ir VSAT sraigtasparnio pasirodymą, susipažinti su pasieniečių technika ir ginkluote. Tai, kad pasienietiška košė yra tikrai gardi – patvirtino prie jos nusidriekusi ilga išalkusių eilė.

Šventės dalyviams taip pat koncertavo Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ kapela „Joldija“ bei šokių grupė „Kalnapušė“, grupės „Patruliai“ bei „Pelenai“.

 

 

 

                                       
Atgal Spausdinimo versija
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.