NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Neringiškiai kviečiami prisidėti prie CO2 mažinimo

Neringos gyventojai ir verslo atstovai kviečiami prisidėti ieškant galimybių sumažinti CO2 išmetimą kurorte.

Neringos savivaldybė dalyvauja Europos sąjungos lėšomis finansuojamame projekte, kurio dėmesio centre – vidinė miestuose ir gyvenvietėse vystoma logistika. Pastebima, kad krovinių vežimo sistemos nėra pakankamai tvarios ir efektyvios (pvz. prekės transportuojamos ne pilnai pakrautuose sunkvežimiuose, nėra taikomas centrinio paskirstymo sistemos ir pan.), o dėl to kylančias problemas galima spręsti sukuriant bendrą CO2 mažinimo logistikoje koncepciją, veiksmų planus ir ilgalaikes strategijas miestams ir kaimiškosioms vietovėms.

Minėtame projekte dalyvaujantys, tvaraus mobilumo temoje besispecializuojantys mokslininkai ir logistikos ekspertai sieks sukurti praktiškai pritaikomą modelį ir Neringos savivaldybei.
Neringos bendruomenė kviečiama bendradarbiauti bei įsitraukti į projekto ekspertų ir sukurtų pasiūlymų vertinimo komandą. 

Kovo 10-ąją, penktadienį,  13 val. Neringos savivaldybės posėdžių salėje (I aukšte) vyks viešas projekto „CO2 mažinimas logistikoje“ (angl. „Low Carbon Logistics“) pristatymas visuomenei, suinteresuotiems verslo bei kitų įstaigų ar organizacijų atstovams. Renginio metu dalyviai taip pat bus supažindinami su gerosiomis pasaulio praktikomis, mažinant CO2 emisijų kiekį vystant logistinę veiklą,  vėliau – diskutuojama dėl galimybių šias praktikas taikyti Neringoje.

Detalesnę informaciją apie projektą galima rasti: http://lcl-project.eu/ arba kviečiame kreiptis į Neringos savivaldybės administracijos Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vyriausiąją specialistę Vilmą Kavaliovą (el. p. vilma.kavaliova@neringa.lt, tel. 8 469 51259).Atgal Spausdinimo versija
 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 2865
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 38