NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Apklausa nulėmė naują šventinės eglės Nidoje vietą

Neringos gyventojų ir svečių nuomone Kalėdų ir Naujųjų metų svarbiausia puošmena – šventinė eglė Nidos gyvenvietėje turėtų būti puošiama naujoje vietoje.

Iki šiol kalėdinė eglutė Nidoje buvo puošiama aikštelėje ties Neringos savivaldybės pastatu ir Nidos kultūros ir turizmo informacijos centru „Agila“. Ši vieta buvo pasirinkta dėl užuovėjos bei patogios prieigos prie elektros tinklo. Nepaisant to, Neringos savivaldybė vis sulaukdavo gyventojų ir svečių pastebėjimų, kad ši vieta šventinei eglei netinkama. Tai atsispindėjo ir vykdytos apklausos rezultatuose – tradicinę vietą palaiko vos per dvidešimt procentų apklaustųjų.

Daugumos apklausos dalyvių nuomone, tinkamiausia vieta šventinei eglei – skveras greta restorano „Nida“. Šią vietą palaikė daugiau nei 40 procentų apklaustųjų. Kiek daugiau nei 30 procentų apklaustųjų mano, kad šventinė eglė tūrėtų būti puošiama pievoje Nidos uosto teritorijoje, kur vasaros metu vyksta įvairūs masiniai renginiai.
Neringos savivaldybėje vykusio pasitarimo metu nutarta, kad ruošiantis šiais metais vyksiančioms didžiosioms metų šventėms bus atsižvelgta į gyventojų ir svečių išsakyta nuomonę, o vėliau eglės vietą pakoreguos Nidos centrinės dalies sutvarkymo darbai.Atgal Spausdinimo versija
 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 3938
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 26