NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos muziejai kviečia į alternatyvų muziejų, sukurtą kartu su Neringos bendruomene

Lapkričio 24-ąją, penktadienį, 17 val. – Kuršių nerijos istorijos muziejuje (Pamario 53, Nida) bus atidaroma alternatyvi gyvosios istorijos paroda „Muziejų kuriame kartu”.

Neringos muziejai džiaugiasi, kad Kuršių nerijos bendruomenė ir vėl neliko abejinga kvietimui  „muziejų kurti kartu ” – jau antrąjį kartą duris atvers paroda, kurios eksponatai – neringiškių ir Kuršių nerijai neabejingų žmonių sunešti įvairūs asmeninio ar šeimos gyvenimo istorijas liudijantys daiktai, šį kartą įvairiais pjūviais susiję su daugiasluoksniu, skausmingu, bet neišvengiamai reikšmingu sovietmečio periodu.

Parodos „Muziejų kuriame kartu 2017“ ekspozicija jautri, kupina (iš)gyvenimo akimirkas primenančių daiktų, susijusių tiek su kasdiene buitimi, tiek su būtimi – fundamentalia žmogaus egzistencija ir prigimtinėmis vertybėmis.

Tarp eksponatų išvysite ir savomis rankomis susikaltų medinių lagaminų, kuriais sugrįžta iš Sibiro gulagų, ir kasdienybėje naudotų buities daiktų, kurie dabar net kelia šypsnį, ir karinės tarnybos uniformą, ir gausybę laikrodžių, kurie, lyg žmogaus egzistencijos liudininkai, saugojami iki šiol, nors laiko jau seniai neskaičiuoja, ir gausybę kitų įdomių objektų.

Neringos muziejai nuoširdžiai kviečia visą Neringos bendruomenę ir miesto svečius į gyvosios istorijos parodos „Muziejų kuriame kartu atidarymą“, kuris vyks lapkričio 24 dieną 17 val. Kuršių nerijos istorijos muziejuje. Galimybė apžiūrėti šalia gyvenusių ir gyvenančių žmonių gyvenimo objektus, tegul tampa apmąstymais apie tai, kas yra istorija ir kaip kiekvienas iš mūsų prisidedame prie jos kūrimo.

Paroda veiks iki 2018 m. sausio 9-osios.

Neringos muziejai informacijaAtgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 0
Iš viso apsilankė: 0 Dabar naršo: 0