NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Kodel apie savivaldybės butų ūkio vadovo konkursą nėra jokios informacijos? Spausdinti
2012-03-16

Laba diena,

 2007 m. kovo 21 d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimo Nr.301 II skirsnis reglamentuoja Konkurso paskelbimą. 5.2. punkte nurodoma, kad įstaigos, kurios savininkė yra savivaldybė,  vadovo pareigoms užimti informaciją apie konkursą  turime skelbti „Valstybės žinių priede Informaciniai pranešimai“ bei vietos spaudoje.

Informacija buvo paskelbta 2012 m. kovo 8 d. Informaciniuose pranešimuose ir 2012 m. kovo 15 d. Neringos savivaldybės puslapyje dienraštyje „Vakarų ekspresas“.

Laba diena, kad vyks Gintaro įlankos detaliojo planto viešasis svarstymas? Ačiū už dėmesį. Spausdinti
2012-03-14

Laba diena,

Maloniai informuojame, kad teritorijos prie Gintaro įlankos pietinės dalies detaliojo plano projekto viešo svarstymo posėdis numatomas 2012 m. gegužės  2 d. 14 . 00 val. Neringos savivaldybėje. Daugiau informacijos>>>

Sveiki norejau suzinoti ar butu imanoma savivaldybeje pasitvirtinti dokumentu tokiu kaip paso ar.gim.liudijimo kopijas mat ten kur kreipsiuos uztenka ir seniuno tvirtintu kopiju ne butinai notaro.taciau kiek zinau mes turim seniunaicius gal jie irgi atlieka tokias paslaugas? Spausdinti
2012-02-07

Laba diena,

Dokumentų tikrumą tvirtina notarai arba seniūnai Notariato įstatymo nustatyta tvarka. Neringos savivaldybėje seniūnijos ir seniūnų pareigybės neįsteigtos, todėl pageidaujamus dokumentus Jūs galite pasitvirtinti tik pas notarą. Seniūnaičiams notarinių veiksmų atlikimo kompetencija nesuteikta.

Laba diena ,tai kokios naujienos del socialinio busto,ar darbai nors kiek juda i prieki? Spausdinti
2012-01-24
Laba diena,

Siekdama spręsti socialines problemas 2005 metais Neringos savivaldybė iniciavo detaliojo plano rengimą, kuriuo Nidos gyvenvietės Purvynės gatvėje būtų suformuotas žemės sklypas gyvenamojo būsto statybai. 2010 m. parengtas detalusis planas buvo patvirtintas Neringos savivaldybės tarybos sprendimu. Parengto naujos statybos techninio projekto projektiniai pasiūlymai apsvarstyti su visuomene, gauti derinimai iš Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos ir Kultūros paveldo departamento.

Laba diena,
norėčiau sužinoti kodėl savivaldybė nepasiruošė leidimų keitimui. Smiltynės perkėlos leidimai gražiai sudėti ir paruošti pakeitimui, o savivaldybės išduodami pravažiavimui pro postą gaminami tik atėjus gyventojui? Galėtų savivaldybė pasirengti leidimus iš karto. Jei žino duomenis Smiltynės perkėla, tai žino tuos duomenis ir savivaldybė. Pasirengus leidimus iš anksto suparastėtų leidimų išdavimas, greičiau judėtų eilės (nesgaminamas leidimas tik atėjus gyventojui , o kiti tuo metu laukia eilėje). Tai pat girdėjau ne vieną atvejį kai gyventojams reikia atvykti pakartotinai, nes sugenda įrenginys, dar kažkokios bėdos nutinka.Gerai pasirengus leidimų išdavimui būtų greičiau aptarnaujami gyventojai, o tuo pačiu ir mažiau apkrauti savivaldybės darbuotojai, gyventojai taupytų laiką.
Spausdinti
2012-01-20
Laba diena,

AB „Smiltynės  perkėlos“  paruošti leidimai – tai tik fizinė leidimų forma. Naujas leidimas pradeda galioti tik tada, kuomet AB „Smiltynės perkėla“, gavusi asmens pateiktus reikiamus dokumentus jį  aktyvuoja.

Duomenis Neringos savivaldybės administracija AB „Smiltynės perkėla“ pateikia kiekvieną rytą.

Tuo tarpunuotolinės nuskaitymo kortelės, skirtos nemokamai įvažiuoti į Neringos teritoriją, nekeičiamos. Jos tik perprogramuojamos naujam laikotarpiui. Nuo senosios, asmens atsineštos korteles, nuplėšiamas lipdukas ir klijuojamas naujas lipdukas, nurodant naują galiojimo terminą. Taigi asmeniui atiduodamos jau aktyvuotos ir veikiančios kortelės. Savaime aišku, ši procedūra užtrunka ilgiau.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 42 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
AntiSpam

Meras 
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

  
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 5251
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 141