NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos savivaldybės mero pavaduotojas - Narūnas Lendraitis

Kovo 29-ąją vykusiame Neringos savivaldybės tarybos posėdyje atsižvelgiant į pateiktą atsistatydinimo prašymą iš užimamų Neringos savivaldybės mero pavaduotojo pareigų atleistas Dovydas Mikelis.

Naujuoju mero pavaduotoju išrinktas Neringos savivaldybės tarybos narys Narūnas Lendraitis. Už Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio pateiktą kandidatūrą balsuota vienbalsiai.

Kaip prisistatė pats N. Lendraitis, prie kultūros, švietimo, jaunimo sričių, kurias kuruoja mero pavaduotojas, jam teko prisiliesti apie 15 metų dirbant Neringos savivaldybės administracijoje, o šiuo metu užimamos Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo pareigos leido įgyti dar didesnės ir platesnės patirties.

„Natūralu, kad nepadarysiu didelių pokyčių per metus, dėl to, kad jau yra patvirtintas savivaldybės biudžetas, tačiau jau būdamas tarybos nariu, pasisakydavau dėl strateginio požiūrio į tam tikrų sričių vystymą, stokos. Kalbant apie kultūrinio turizmo vystymą, būtinas dialogas ir bendras mąstymas su verslu. Pribrendome renginių revizijai. Reikia vystyti regioninius projektus, profesionalųjį meną, pritraukti papildomus išteklius. Būtina tęsti turizmo rinkodaros programą. Opiausios – švietimo problemos ir reikia kurti prielaidas tam tikroms permainom“, - kreipdamasis į Neringos savivaldybės tarybos narius dėstė N. Lendraitis.

Anot Neringos savivaldybės mero D. Jasaičio nuomone, naujasis jo pavaduotojas, yra žmogus, kuris mokės visus sutelkti prie vizijos kūrimo.

Neringos savivaldybės mero pavaduotojo pareigas N. Lendraitis pradės eiti nuo balandžio 27-osios. Dovydas Mikelis tęs darbą Neringos savivaldybės taryboje.

     

 

 

 

       

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 7785
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 55