NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Išjungus elektros tiekimą sutriks ir kita veikla

Kaip informuoja Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, balandžio 13-14 dienomis dėl būtinų aukštosios įtampos elektros perdavimo oro linijos remonto darbų elektros vartotojams Neringoje laikinai bus išjungtas elektros tiekimas.

Šiomis dienomis elektros energija nebus tiekiama nuo 7.30 val. iki 19 val. Elektros išjungimas yra būtinas siekiant saugiai atlikti visus numatytus remonto darbus. 

Elektros išjungimas būtinas

Kaip skelbiama AB „Litgrid“ puslapyje, per dvi dienas, kai bus išjungtas elektros tiekimas Neringos vartotojams, bus keičiamos keturios atramos netoli Smiltynės ir Juodkrantės. „Tai reiškia, kad nuėmę aukštosios įtampos laidus senąsias atramas turėsime išmontuoti ir išvežti, o naująsias – sumontuoti, pastatyti ir ištempti laidus. Darbus planuojama atlikti per įmanomai trumpiausią laiką ir atsiprašome gyventojų ir miesto svečių už laikiną nepatogumą“, – sakė V. Grušas, elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ Perdavimo tinklo departamento direktorius. 

Darbai iš gegužės perkelti į balandį

Elektros linija, jungianti žemyninį elektros tinklą su kurortiniu pusiasaliu, remontuojama dėl linijos laidų pažeidimų. Laidai bus keičiami linijos atkarpoje, einančioje virš Kuršių marių. Ten apatinius laidus pažeidė kelis kartus neleistoje vietoje plaukę laivai.

Parenkant laiką remonto darbams, Neringos savivaldybė buvo viena iš kelių derinančių institucijų. Derindama dienas, Neringos savivaldybė siekė, kad šie remonto darbai vyktų pavasariui dar neįsibėgėjus – kol elektros poreikis Neringoje yra mažesnis. Įvertinant Savivaldybės prašymą, šie darbai iš gegužės mėnesio perkelti į balandžio.

Dalyje Neringos nebus tiekiamas vanduo

Balandžio 13 – 14 dienomis iškils ir daugiau su elektros atjungimu susijusių problemų.  UAB „Neringos vanduo“ informuoja, kad vanduo minėtomis dienomis ir valandomis nebus tiekiamas Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės gyvenvietėse. Nidoje bus tiekiamas tik šaltas vanduo. Nepaisant to, kol bus išjungtas elektros energijos tiekimas, gyventojai ir verslo atstovai prašomi atsakingai naudotis vandeniu ir nuotekų sistemomis, nes pastarųjų galingumas bus ribotas. Juodkrantėje nebus tiekiamas ir centrinis šildymas.

„Neringos savivaldybės administracija padarė viską kas įmanoma, kad šie remonto darbai vyktų kaip įmanoma palankesniu kurorto gyventojams ir verslui metu. Kad darbai vyktų efektyviai ir elektros energijos tiekimas būtų atnaujintas kaip įmanoma anksčiau, prie įgyvendinamų darbų prisidės ir Neringos savivaldybės ugniagesių komanda. Bendradarbiausime ir su verslo atstovais, kurie šiomis dienomis turi rimtų įsipareigojimų “, - teigė Neringos savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas.  Atgal Spausdinimo versija
 


Meras   
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 3856
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 59