NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Renginiai
Joninių savaitgalį - paplūdimio tinklinio turnyras

Ilgąjį Joninių savaitgalį Neringoje vyks ne tik folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“, bet ir  Neringa FM organizuojamas mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras.

Neringos vasarotojai kviečiami dalyvauti 3 prieš 3 formato paplūdimio tinklinio turnyre, kuris vyks Nidos šiauriniame paplūdimyje. Šiais metais priimta taisyklė, kad komandose negali žaisti daugiau nei vienas profesionalus tinklininkas ar tinklinio treneris. Registruotis turnyre gali bet kas - tiek  vyriškos, tiek moteriškos, tiek mišrios komandos. Keturiose paplūdimio tinklinio aikštelėse šeštadienį vyks žaidimai grupėse, o sekmadienį - atkrintamosios varžybos, finalai bei šventinė apdovanojimų ceremonija.

Šiauriniame Nidos paplūdimyje vyks ir trumpiausių naktų vakarėlių ciklą, kur susirinkusiems bus galima sušokti pirmus vasaros šokius po atviru dangumi, skambant šiuolaikinės elektronikos muzikai. Čia pirmą kartą pasirodys nauja Neringa FM DJs komanda: Adomas Pėkis, Aurimas Vilkišius, Ramūnas Pranauskas ir Tomas Vėjas.

Joninių savaitgalio tinklinio turnyras - tai artėjančio paplūdimio tinklinio, teniso ir muzikos festivalio „Neringa FM Beachball FEST“ preliudija, kurioje susirinks kiečiausi šalies paplūdimio tinklinio ir teniso mėgėjai bei muzikos entuziastai. Registracija į šio sporto festivalio turnyrus jau pradėta, daugiau informacijos rasite Neringa FM interneto puslapyje.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres