NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Neringai – nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai

Neringoje šiandien, rugpjūčio 1-ąją, sutikti du nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai (GMP), kuriuos panaudos būdu Neringos pirminės sveikatos priežiūros centrui perdavė Sveikatos apsaugos ministerija.

Neringos pirminės sveikatos priežiūros centro dispozicijoje yra trys tokie automobiliai. Daugiau nei prieš dešimtmetį įsigytos transporto priemonės  buvo visiškai susidėvėjusios  ir nuolat gendančios, tad šią savaitę į Neringą atriedėję nauji GMP automobiliai buvo sutikti itin džiugiai.

Neringoje nėra chirurginio, akušerinio ir kitų stacionarinės pagalbos skyrių, todėl pacientų pervežimo srautai į Klaipėdos miesto antrinio bei tretinio lygio gydymo įstaigas yra tikrai dideli. Be to, pervežimo atstumai tarp Neringoje ir Klaipėdoje esančių gydymo įstaigų siekia 50-70 kilometrų.

Naujieji automobiliai padės užtikrinti tinkamą bei operatyvų greitosios medicinos pagalbos brigadų darbą, teikiant būtinąją medicinos pagalbą tiek Neringos gyventojams, tiek svečiams.

„Džiaugiamės, kad buvo išgirstas Neringos savivaldybės prašymas atnaujinti greitosios medicinos pagalbos automobilius. Nuoširdų padėkos žodį tariame Sveikatos apsaugos ministerijai bei jai vadovaujančiam ministrui Aurelijui Verygai, buvusiems ir esamiems Neringos pirminės sveikatos priežiūros vadovams“, - kurortą pasiekusiais automobiliais džiaugiasi Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Kaip patvirtino Neringos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Violeta Prekevičienė, šie automobiliai yra tikrai reikalingi, o jų atnaujinimas leis teikti aukščiausios kokybes paslaugas kurorto gyventojams ir svečiams, čia vykstančių renginių dalyviams. V. Prekevičienė papildė, kad sausio mėnesį Neringą tūrėtų pasiekti dar vienas naujas GMP automobilis. Tiesa, Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras jau kreipėsi į savivaldybę dėl lėšų skyrimo papildomos įrangos, reikalingos šiems automobiliams, įsigijimo.

Sveikatos apsauga Neringos savivaldybei išlieka svarbiu prioritetu, tai patvirtina ir faktas, kad siekiant pagerinti GMP paslaugų prieinamumą ir operatyvumą, savivaldybė nuo 2006 metų iš savo biudžeto lėšų vasaros metu išlaiko GMP postą Juodkrantėje.

 

   

 

      Atgal Spausdinimo versija
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.