NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Teikiantiems paslaugas - naujovės

Neringos savivaldybės tarybos sprendimu didžiajai daliai veiklų, vykdomų pagal verslo liudijimą, paliktas sumažintas fiksuotas pajamų dydis, sieksiantis iki simbolinio 1 euro.

Verslo liudijimus įsigyjantiems gyventojams taikomų lengvatų sąrašas taip pat išliko toks pat kaip ir 2018-aisiais. Tikimasi, kad 1 eurą siekiantis fiksuotas pajamų mokestis įsigyjamiems verslo liudijimą ir ateityje sudarys palankesnes sąlygas teikti tokias trūkstamas paslaugas kaip drabužių siuvimas ir  taisymas, žvejybos reikmenų gamyba, fotografavimas, filmavimas pramoginiuose renginiuose, elektrinių buities reikmenų taisymas, namų ūkio veiklos. Skatins naujas verslo iniciatyvas Neringoje bei  kurs didesnę pridėtinę vertę turizmo sektoriuje.

Atsisakyta popierinių licencijų
Neringos savivaldybės administracija, tobulindama viešųjų paslaugų teikimą ir mažindama administracinę naštą verslui, atsisakė popierinių licencijų prekybai alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, bei leidimų vežti keleivius lengvaisiais automobiliais taksi išdavimo. Nuo 2018 m.  spalio 1-osios paslauga teikiama trečiu interaktyvumo lygiu, t. y. pareiškėjas gali užpildyti elektroninę paslaugos užsakymo formą, kuri pateikiama savivaldybės interneto svetainės skiltyje „Verslininkui“, ir ją, kartu su reikiamais dokumentais gyvai ar el. paštu, pateikti administracijai.  Administracija  licencijas ir leidimus išduos per Licencijų informacinę sistemą (www.licencijavimas.lt), todėl minėtų licencijų ir leidimų popierinis dokumentas nebebus išduodamas.

Dėl dokumentų išdavimo kreiptis kuo anksčiau
Nusprendus vykdyti veiklą, kuriai reikalingos minėtos licencijos ir leidimai, Neringos savivaldybės administracija ragina kuo anksčiau kreiptis dėl šių dokumentų išdavimo. Taip pat primena, kad dalį duomenų, mažinant verslui administracinę naštą, administracija pati surenka iš atsakingų institucijų, todėl, kaip numatoma teisės aktuose,  licencijų išdavimas gali užtrukti iki 30 kalendorinių dienų, leidimų iki 20 darbo dienų.

Detalesnė informacija teikiama Neringos savivaldybės administracijos Verslo ir strateginės plėtros skyriuje (tel. 8 (469) 51259, 8 (469) 51261 el.p. vilma.kavaliova@neringa.lt, gabriele.martuseviciene@neringa.lt)

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.