NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Renginiai
Neringiškiai kviečiami sužinoti daugiau apie mitybą

Metų pradžia puiki proga pradėti metus sveikiau, tad 55 metų ir vyresni sausio 30-ąją 9 val. maloniai kviečiami į paskaitą apie sveikatai palankią mitybą ir praktinius užsiėmimus, kuriuos ves dr. Artūras Sujeta.

Renginio metu turėsite galimybę  ne tik išgirsti apie mitybą, jos svarbą, sužinoti receptų, bet ir užsiėmimo metu sveiko pagaminto maisto padegustuoti.

Sveikatai palankus maistas yra viena iš svarbiausių prevencijos priemonių, padedanti apsisaugoti nuo žmogaus gyvenimo kokybę mažinančių  lėtinių neinfekcinių ligų. Renginio metu bus kalbama apie šiuolaikines sveikatinimo strategijas, mitybos ir kalorijų apribojimo svarbą vyresnio amžiaus žmonių sveikatai. Sužinosite apie maisto svarbą gyvenimo kokybei, aptarsite, kokie antioksidantai, vitaminai, skaidulinės maisto medžiagos būtinos vartoti kasdien. Būsite supažindinami su įvairiomis alternatyvomis, padedančiomis sumažinti cukraus, druskos, sočiųjų riebalų kiekį maiste.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-31-0005 „Sveikos gyvensenos skatinimas Neringos savivaldybėje“.

Užsiėmimų trukmė: 8 val., vieta – kavinė „Bangomūša“, adresu Naglių g. 5, Neringa. Išankstinė registracija  į renginį vykdoma iki sausio 29 d. el. p. vilma.kavaliova@neringa.lt, tel. 8 611 31521. Bus galimybė pirmuosius 15 užsiregistravusiųjų dalyvių (vyresnius nei 55 metai) pavaišinti pietumis.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.