NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Laba diena,
jau koks mėnuo per Juodkrante, kelis kartus per dieną važinėja (vienas reisas važiuoja ryte apie 7,30val) sunkusis transportas su priekabomis, kurios yra visai be amortizacijos. Kai mašinos važiuoja, pakankamai dideliu greičiu, bilda visi namai ir gadinama kelio danga. Ar yra kokie nors apribojimai tokiam transportui ir kur reiktu kreiptis del jų keliamo triukšmo ir vibracijos.
Spausdinti
2010-10-29
Laba diena,

Sunkiasvorių automobilių padaugėjo atliekant uždaryto Neringos savivaldybės kietų buitinių atliekų sąvartyno sutvarkymo darbus bei vežant iš jo šiukšles. Šiukšles iš sąvartyno planuojama išvežti iki šių metų pavasario, tuomet šių transporto priemonių turėtų sumažėti.

Laba diena. Jei keiciasi automobilio valstybinis numeris, ka man reikia daryti su leidimais per kelta ir alksnynes posta? Reikes keisti leidimus? Spausdinti
2010-10-11
Laba diena,
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vyresniają specialistę (leidimų, licencijų išdavimui) Sabiną Šimkevičienę. Su savimi turėkite pakeistos transporto priemonės registracijos liudijimo kopiją.
 
 
Laba diena. Norėjau paklausyti ar yra galimybė aplankyti Nidos švyturį, ir jei taip, tai kur reikia kreiptis? Spausdinti
2010-09-13
Laba diena,
Daugiau informacijos apie Nidos švyturį, esantį ant Urbo kalno, Jums suteiks Lietuvos saugios laivybos administracija.
Kur galima issakyti savo nuomone del saules laikrodzio atstatymo? Spausdinti
2010-08-11

Laba diena,

Savo nuomonę bet kokiu klausimu galite pareikšti Neringos savivaldybės vyr. specialistui (atstovas spaudai, ryšiams su visuomene) el. paštu s.vaisvilaite@neringa.lt.

Neringos savivaldybė atlieka telefoninę apklausą dėl Saulės laikrodžio atstatymo. Ją vykdo viešųjų pirkimų būdu pasirinkta įmonė.

laba diena,norejau paklausti ar nors kiek pasistumejo socialiniu bustu reikalai nes esu vienisa mama,deklaravusi savo gyvenamąja vietą Nidoje pas tetą,taciau keturi zmones mazame kambarėlyje neisitenka,todel laikinai glaudziuosi vasarinėje verandoje pas močiutę Preiloje,žiema verandos termometras kartais tesiekia vos aštuonis laipsnius šilumos.Išsinuomoti butą Nidoje finansiškai nistengiu. Spausdinti
2010-07-15
Laba diena,
Šiuo metu rengiamas detalusis planas, kuriame numatomi penki namai. Du iš jų bus skirti socialiniam būstui. Viename name numatoma įrengti butus penkioms šeimoms.
<< 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 43 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres