NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Informacija dėl apgyvendinimo paslaugų teikimo

Kovo 25-ąją priimtu Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu nustatyta, kad karantino režimo metu apgyvendinimo paslaugų teikimas gali būti draudžiamas kiekvienoje savivaldybėje atskiru savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimu.

Ši nuostata aptarta Neringos savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos operacijų centro posėdžio metu – nutarta tokio įsakymo nerengti, apsisprendimo teisę paliekant paslaugų teikėjui. Be to, toks draudimas vis tiek negaliotų asmenims, kurie teikia patalpų nuomos paslaugas.

Priimant sprendimus dėl nuomos asmenims, siekiantiems karantino režimo metu apsistoti Neringoje, tiek apgyvendinimo, tiek patalpų nuomos paslaugų teikėjai, kviečiami atsižvelgti į  šiuo metu ribotus kurorto išteklius.  Nors Neringa visuomet prioritetą skyrė svetingumui ir paslaugų kokybei, šiuo metu reikėtų įvertinti tai, kad kurortas vis dar gyvena žiemos režimu ir  didžiausią dėmesį telkia – koronaviruso prevencijai.

Kaip ir kituose miestuose, Neringoje nuo šio savaitgalio draudžiamas vaikų žaidimo aikštelių ir lauko treniruoklių aikštynų lankymas. Papildomų pajėgumų dar neturi Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras – vietoje vasarą dirbančių trijų ar keturių greitosios medicinos pagalbos ekipažų, šiuo metu yra tik du.

Nidoje šiuo metu vykdomi didžiausio prekybos centro tvarkybos darbai, tad susiduriama ir su ribotu maisto ir kitų prekių asortimentu. Kavinės ir restoranai maistą tiekia tik išsinešimui. Lankantis viešosiose erdvėse rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus tos pačios šeimos narius. Laikytis saugaus kontakto – didesnio nei 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių kontakto. Vengti tiesioginio fizinio kontakto.

Apgyvendinimo paslaugų teikėjų taip pat prašoma laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos parengtų rekomendacijų bei higienos reikalavimų, kuriuos rasite čia. Asmenų, kurie formaliai teikia ne apgyvendinimo, o patalpų nuomos paslaugas, Neringos savivaldybė prašo kiek įmanoma labiau atsižvelgti į Lietuvos higienos normą: „Apgyvendinimo paslaugų sveikatos saugos reikalavimai“.

Neringos savivaldybė prašo tiek kurorto svečių, tiek paslaugų teikėjų būti sąmoningais, laikytis šalies teisės aktais patvirtintų reikalavimų bei rekomendacijų ir pirmenybę skirti visuomeniniam interesui.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
        

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.