NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Pradedamas rengti Didžiosios Preilos įlankos ir planuojamo žvejų ir mažųjų laivų uosto teritorijos Preilos gyv., Neringoje detaliojo plano koregavimas

Neringos savivaldybės administracija informuoja, kad parengtas įsakymo projektas „Dėl Didžiosios Preilos įlankos ir planuojamo žvejų ir mažųjų laivų uosto teritorijos Preilos gyv., Neringoje detaliojo plano koregavimo tikslų nustatymo“.

Detaliojo plano koregavimo tikslas - nepažeidžiant įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų, aukštesnio lygmens kompleksinio ar specialiojo teritorijų planavimo dokumentų sprendinių, pakeisti suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus kitais, neprieštaraujančiais planavimo tikslams ir uždaviniams, nustatytiems galiojančiam detaliajam planui.

Pasiūlymus dėl planavimo tikslų iki 2018 m. spalio 22 d. galima teikti elektroniniu paštu administracija@neringa.lt.

Su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais galima susipažinti Neringos savivaldybės interneto svetainėje https://www.neringa.lt .

Su planavimo darbų programa bus galima susipažinti Neringos savivaldybės interneto svetainėje bei Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS).

PRIDEDAMA.

1. Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo „Dėl Didžiosios Preilos įlankos ir planuojamo žvejų ir mažųjų laivų uosto teritorijos Preilos gyv., Neringoje detaliojo plano koregavimo tikslų nustatymo“ projektas.

2. Planuojamos teritorijos schema.Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-08 14:53:44
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.