NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Dėl atstovų delegavimo į Neringos savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisiją ir į Neringos savivaldybės tarybos Etikos komisiją

2019 m. balandžio 23 d. pradėjo darbą 2019-2023 m. kadencijos Neringos  savivaldybės taryba. Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, Savivaldybės taryba savo įgaliojimų laikui sudarė Etikos komisiją ir Antikorupcijos komisiją.

Etikos komisija prižiūri, kaip Savivaldybės tarybos nariai laikosi Vietos savivaldos įstatymo, Valstybės politikų elgesio kodekso, Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo, reglamento, kitų teisės aktų, reglamentuojančių savivaldybės tarybos narių veiklą ir elgesį, reikalavimų.

Antikorupcijos komisija dalyvauja rengiant kovos su korupcija programas, nagrinėja Savivaldybės bendruomenės narių, valstybės institucijų, gyvenamųjų vietovių bendruomenių ar bendruomeninių organizacijų atstovų siūlymus ir pastabas dėl kovos su korupcija priemonių vykdymo, atlieka kitas teisės aktuose nustatytas funkcijas, susijusias su savivaldybėje įgyvendinama valstybės politika korupcijos prevencijos srityje.

Komisijų nariais gali būti Savivaldybės tarybos nariai, valstybės tarnautojai, ekspertai, gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovai – seniūnaičiai, išplėstinės seniūnaičių sueigos deleguoti atstovai, visuomenės atstovai (Lietuvos Respublikoje įregistruotų viešųjų juridinių asmenų, išskyrus valstybės ar savivaldybės institucijas ar įstaigas, įgalioti atstovai), bendruomeninių organizacijų atstovai, kiti Savivaldybės gyventojai.

Kviečiame Lietuvos Respublikoje įregistruotus ir Neringos savivaldybės teritorijoje veikiančius viešuosius juridinius asmenis, išskyrus valstybės ar savivaldybės institucijas ar įstaigas deleguoti (įgalioti) į Neringos savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisiją Neringos - savivaldybės visuomenės atstovą/ę ir  į Neringos savivaldybės tarybos  Etikos komisiją - Neringos savivaldybės bendruomeninių organizacijų atstovą/ę.

Pasiūlymų raštu laukiame iki gegužės 31 d. el. paštu  regina.venckiene@neringa.ltAtgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.