NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos pirminės sveikatos priežiūros centre – daugiau paslaugų

Atnaujintame Neringos pirminės sveikatos priežiūros centre nuo šiol bus teikiama daugiau viešųjų paslaugų. Su naujovėmis pirmiausia supažindinti Neringos savivaldybės tarybos nariai, kurie savo sprendimais prisidėjo prie galimybės plėtoti paslaugas.

Naujovės sutiktos šventiškai – merui Dariui Jasaičiui bei Neringos pirminės sveikatos priežiūros centro vadovei Violetai Prekevičienei perkirpus šventinę juostelę. Simbolinis veiksmas atvėrė kelią į patalpas, kuriose kurorto gyventojams ir svečiams bus teikiamos sveikatinimo paslaugos.

Pirmiausia pristatytos naujos vonios - perlinio ir hidromasažo bei povandeninio masažo. Hidromasažas gerina judesio aparatą, fizinį pasirengimą, kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, stangrina odą, atpalaiduoja raumenis. Kineziterapijos dalimi laikomos hidromasažo paslaugos įsigytų vonių dėka nuo šiol bus prieinamos ir neringiškiams bei kurorto svečiams.

Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras taip pat įsigijo dviejų sekcijų elektrinį masažo stalą, ultaaukšto dažnio trumpųjų bangų terapijos aparatą. Taip pat limfodrenažinio masažo aparatą, kuris naudojamas venų išsiplėtimui, dėl kraujagyslių nepakankamumo po operacijų ir traumų atsiradusiems patinimams galūnėse, limfos tekėjimo sistemos sutrikimams gydyti.

Neringos savivaldybės tarybos nariams pristatytos ir kitos naujovės – ultragarsinis aparatas, parafino vonelė, poliarizuotos šviesos terapijos prietaisas.

Kiek anksčiau gyventojai turėjo galimybę išbandyti ir aktyviam laisvalaikiui skirtą patalpą, kupiną įrangos, skirtos treniruotėms su savo kūno svoriu. Čia jau vyksta fizioterapijos užsiėmimai, o kiek daugiau nei prieš mėnesį išbandyti naują erdvę buvo kviečiami ir bendruomenės nariai.

„Stengiamės gausinti Neringoje teikiamas viešąsias paslaugas, didesnį dėmesį skirti sveikatinimui, todėl palaikėme centro vadovės ir kolektyvo narių iniciatyvumą, skirdami savivaldybės biudžeto lėšas visai šiai įrangai įsigyti. Džiaugiuosi šviesiomis centro patalpomis ir tuo, kad naujomis paslaugomis galės naudotis tiek Neringos gyventojai, tiek svečiai“, – apie naujoves kalba Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Naujų paslaugų įkainiai bus skelbiami Neringos pirminės sveikatos priežiūros centro interneto svetainėje https://www.neringospspc.lt

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.