NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Naujienos
Artėjantį savaitgalį - daugiau autorikšų

Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, kai nakties metu buvo ribojamas vidaus degimo varikliais varomų vadinamųjų tuktukų skaičius, nuspręsta tokią praktiką taikyti ir ateityje.

Imtis tokių priemonių paskatino keliasdešimt G. D. Kuverto ir Pamario gatvės gyventojų, kurie raštu kreipėsi į Neringos savivaldybės merą.

Įvertinusi skundą, Neringos savivaldybės administracija inicijavo susitikimą su taksi paslaugas šiomis  transporto priemonėmis teikiančiais verslininkais. Verslininkų paprašyta nakties metu riboti vidaus degimo varikliais varomų tuktukų skaičių, tad nuo liepos 29-osios nuo 23 val. iki 6 val. ryto vienu metu dirba tik 4 vidaus degimo varikliais varomos autorikšos. Elektra varomi ir lengvieji taksi automobiliai dirba be laiko apribojimų.

Pradėjus taikyti tokią praktiką, nusiskundimų daugiau nesulaukta, o Neringos savivaldybės puslapyje socialiniame „Facebook“ pradėjus diskusiją apie naująją tvarką sulaukta įvairių nuomonių. Vieni palaikė tokį sprendimą, kitų gyventojų ir svečių nuomone, tuktukų nakties metu turėtų būti daugiau.

Atsižvelgiant į tai, kad artėjantį savaitgalį vyks keli dideli renginiai – Kuršių marių regata bei jaunimo festivalis „Ant bangos“ Nidos šiauriniame paplūdimyje, tuktukų skaičiaus nuspręsta neriboti. Tokia praktika bus taikoma tik artėjantį savaitgalį, kuomet pavėžėjimo paslaugos bus itin reikalingos.

„Artėjantį savaitgalį bus atšauktas susitarimas, dirbs visos transporto priemonės nakties metu, todėl  prašome visų abipusio supratimo, tolerancijos, kad visi norintys gautų kokybiškas, saugias paslaugas ir nenukentėtų ramaus poilsio mylėtojai. Policija renginių metu sutelks didesnį skaičių pareigūnų, vykdys papildomas viešosios tvarkos ir eismo kontrolės priemones“, – į gyventojus kreipiasi Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šveikauskas.

Pasibaigus savaitgaliui bus taikomas anksčiau pasiektas susitarimas su autorikšų savininkais. Kitų metų vasaros sezono transporto organizavimo klausimais bus kviečiama diskutuoti Neringos savivaldybės taryba,  kuriai bus teikiami siūlymai dėl triukšmą skleidžiančių objektų ir transporto priemonių griežtesnio reglamentavimo ir kontrolės.

Pastebėjimus, atsiliepimus ar pasiūlymus dėl esamos tvarkos galima teikti el. paštu sigitas.sveikauskas@neringa.lt, tel. 8469 52642.Atgal Spausdinimo versija
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.