NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Pirmenybinę eilę siūloma numatyti įstatyme

Šalies sostinėje aptarti klausimai dėl AB „Smiltynės perkėla“ transporto organizavimo tvarkos.

Neringiškiams aktualiais klausimais diskutavo Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, Susisiekimo ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai, AB „Smiltynės perkėla“ valdybos nariai bei darbuotojai.

Susitikimo metu daugiausia dėmesio skirta pirmenybinės eilės, kuri taikoma Neringos gyventojams ir juridiniams asmenims, užtikrinimo klausimui.

 „Džiugu, kad Neringos bendruomenė buvo išgirsta ir praėjusią savaitę pirmenybinė eilė buvo sugražinta, vis dėl to, turime siekti, kad tai nebūtų laikinas sprendimas“, – apie klausimo aktualumą kalba Neringos savivaldybės meras D. Jasaitis. 

Vyriausybės kanclerio A. Stončaičio siūlymu,  teisė į pirmenybinę eilę turėtų būti numatyta įstatyme. Tokiam pasiūlymui pritarė ir kiti susitikimo dalyviai. Be to, sutarta, kad Susisiekimo ministerija įstatymo pakeitimo projektą, kuriame būtų siūloma Neringos gyventojams ir juridiniams asmenims taikyti pirmenybinę eilę,  parengs iki rugsėjo mėnesio. Tuomet įstatymo projektas bus teikiamas svarstyti Seimui.

Kaip anksčiau pabrėžė meras D. Jasaitis, Neringos gyventojams ir juridiniams asmenims skirta pirmenybinė eilė tikrai ne privilegija.  Kuršių nerijos geografinė padėtis, lyginant su kitais Lietuvos miestais, yra išskirtinė. Vienintelis būdas susisiekti su kitais valstybės regionais – persikelti keltu, tad Neringos gyventojai ir čia registruoti juridiniai asmenys neturi kito pasirinkimo – jie priversti naudotis AB ,,Smiltynės perkėla“ paslaugomis. Kuršių nerijoje nesukurtos tokio lygio paslaugos ir infrastruktūra, kad asmenys, nevykdami į žemyną, galėtų patenkinti būtinuosius poreikius, susijusius su medicina, darbu, verslu, mokslu, sveikata, buitimi.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres