NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Laba diena,norėjau sužinoti ar yra galimybė su kokia nors Klaipėdos m. vairavimo mokykla organizuoti Nidoje vairavimo kursus -teorinę dalį? Spausdinti
2017-03-13

Laba diena,

jei atsirastų ženklus poreikis, Savivaldybė galėtų bendradarbiauti su tokia įstaiga dėl patalpų suteikimo.

Sveiki norėjau paklausti ar leidžiama prekiauti iš automobilio gatvėse, ir jau dešimtmetį taip vyksta. Tai gal visi tada taip prekiauti pradėkime ,kam tada pirkti vietas kurios yra brangios Spausdinti
2016-07-07

Laba diena,

Prekiauti iš automobilio gatvėje Neringos savivaldybės teritorijoje leidžiama tik savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose arba nuomos sutarties pagrindu valdomuose žemės sklypuose. Šiai veiklai reikalinga turėti visus Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų nustatytus leidimus bei atitikti keliamus reikalavimus. Jei prekiaujama Neringos savivaldybės teritorijoje, privaloma turėti Leidimą prekiauti savivaldybės tarybos nustatytoje viešojoje vietoje arba turėti miesto architekto suderintą projektą, jei prekiaujama nuomos (panaudos) sutarties pagrindu valdomame žemės sklype.

Prekybą Neringos teritorijoje reglamentuoja Neringos savivaldybės tarybos patvirtintos Neringos savivaldybės prekybos viešosiose vietose taisyklės, LR paslaugų įstatymas, LR prekybos įstatymas, kiti poįstatyminiai teisės aktai.

Iš Jūsų paklausimo neaišku, kas dešimtmečiais Neringoje vyksta bei ką reikėtų leisti/drausti. Jei pastebėjote kokių nors pažeidimų ar matote, kad kiti asmenys nesilaiko galiojančių teisės aktų reikalavimų, prašome pranešti apie tokius asmenis policijai ar Neringos savivaldybės administracijai.

Daugiau informacijos šiuo klausimu suteiks Verslo ir strateginės plėtros skyrius

Laba diena,
kada bus keičiami Neringos gyventojų leidimai (leidimų galiojimas baigiasi 2015-12-31).
Nerandu informacijos ir negavau atsakymo į užklausą siųstą el. paštu.
Spausdinti
2015-12-18

Laba diena,

leidimų, suteikiančių teisę keltis AB „Smiltynės perkėla“ keltais per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją neatlygintinai, atnaujimo procedūros bus pradėtos netrukus. Apie tai informuosime Neringos savivaldybės svetainės naujienose. 

Laba diena,

Noriu pasiteirauti, į ką turėčiau kreiptis, jeigu kaimynai, gyvenantys tame pačiame name Pervalkoje, neinformavę mūsų, bendroje namo teritorijoje pradėjo stacionaraus pastato statybas?
Kur pasiteirauti ar yra išduotas leidimas statybai ir kokiu pagrindu jis išduotas?
Dėkoju.
Spausdinti
2015-12-05

Laba diena,

šiuo klausimu galite kreiptis į Neringos savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus vyriausiąją specialistę Astą Barilienę.

Laba diena , noriu paklausti ar Nidoje asmuo turintis nekilnojamąjį turtą (butą) tačiau nedeklaravęs tuo adresu gyvenamosios vietos, gali gauti leidimą pasistatyti savo automobilį prie namo, kuriame yra jo nuosavybe registruotas nekilnojamasis turtas. Jeigu ne tai kaip jam privažiuoti prie namo , nepažeidus kelių eismo taisyklų?

Dėkoju už atsakymą.
Spausdinti
2015-07-09

Laba diena,

Leidimas, suteikiantis teisę transporto priemonėms stovėti kelio ženklo Nr.531 “Rezervuota stovėjimo vieta” galiojimo zonoje, suteikiamas fiziniams asmenims, nekilnojamojo turto Neringoje savininkams, teisėtai naudojantiems (nuosavybės teise, įsigytą lizingo būdu, nuomos, panaudos ar nuomos pagal veiklos nuomos sutartis, įgaliojimą) lengvojo auto transporto priemonę (M kategorija) – po 1 Leidimą vienam asmeniui.

 
<< 1 2 3 4 5 6 ... 42 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres