NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Renginiai
Naujienos
Savaitgalis - fiziniam aktyvumui skatinti

Artėjantį savaitgalį Juodkrantėje, Nidoje ir Preiloje vyks užsiėmimai, kurių metu gyventojai bus supažindinti su fizinių pratimų įvairove bei labai svarbu – taisyklingu ir saugiu jų atlikimu.

Tris dienas vyksiančių užsiėmimų ciklas skirtas vyresniems Neringos gyventojams, tiems, kurie skaičiuoja 55 ir daugiau gyvenimo metų. Užsiėmimus ves kineziterapijos magistras Ignas Zakarauskas. Vietos gyventojų ir svečių mėgiamas ir vasarą vykstančių jogos užsiėmimų metu ypatingai laukiamas instruktorius kiekvienoje minėtoje gyvenvietėje ves 4 val. trukmės užsiėmimus.

„Išlikti fiziškai aktyviam vyresniame amžiuje ypač svarbu. Užsiėmimų metu susipažinsite su galimomis fizinėmis veiklomis vyresniame amžiuje, sužinosite kaip teisingai atlikti pratimus, kartu su instruktoriumi galėsite išbandyti įvairius fizinio aktyvumo variantus, o juos įsisavinę toliau savarankiškai mankštintis. Lektorius patars ir atsakys į asmeninius klausimus fizinio aktyvumo tema.“ – pasakoja Neringos savivaldybės gydytoja Virginija Gedžiuvienė. 

Į užsiėmimus gyventojai kviečiami rinktis:
Balandžio 12 d., penktadienį,  nuo 16 iki 20 val. Juodkrantės ikimokyklinio ir pradinio ugdymo sporto salėje, adresu L. Rėzos g. 8, Neringa;

Balandžio 13 d., šeštadienį, nuo 10 iki 14 val. Nidos bendruomenės namuose Kopų g. 2/Taikos g. 17, Neringa. Maloniai kviečiami prisijungti ir Neringos sveikatos klubo „Esuva“ nariai;

Balandžio 14 d., sekmadienį, nuo 12 iki 16 val. Preilos bendruomenės namuose, adresu Preilos g. 27, Neringa.

Užsiėmimai vyks ir salėje, ir prie treniruoklių lauke, tad su savimi turėkite kilimėlius, sportinę aprangą, geriamojo vandens. Užsiėmimai vykdomi įgyvendinant iš ES Struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-31-0005 „Sveikos gyvensenos skatinimas Neringos savivaldybėje“.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: 8 682 15674 (Virginija Gedžiuvienė).


 
Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.