NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
„Regioninė galimybių studija „VAKARŲ KRANTAS“

 

Šilutės rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais – Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Kretingos ir Skuodo rajonų bei Neringos savivaldybėmis – įgyvendina projektą „Regioninė galimybių studija „VAKARŲ KRANTAS“ (sutrumpinimas - Vakarų krantas)“ (Projekto Nr. VP1-4.2-VRM-02-R-33-001) (toliau vadinama – Projektas). Projektas yra finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ įgyvendinimo priemonę VP1-4.2-VRM-02-R „Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių  (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai veiklos planai“.

Projekto pradžia: 2011-04-13         Projekto pabaiga: 2014-08-23
Bendra projekto vertė: 582 103 Lt.
Galimybių studijos rengėjas – UAB „Lyderio grupė“
Projekto tikslas parengti tikslingą ir ekonomiškai pagrįstą Klaipėdos regiono bevariklio, lengvojo, viešojo ir vandens transporto sistemos optimizavimo ir plėtros koncepciją.     

Siekiant optimizuoti transporto sistemas tiek atskirose savivaldybių teritorijose, tiek formuojant bendrą ir vieningą transporto sistemą visame regione, inicijuotas šis projektas, kurio metu yra rengiama sektorinė (transporto) galimybių studija „Vakarų krantas“. Galimybių studija siekiama sudaryti teorinį pagrindą sprendžiant Klaipėdos regiono susisiekimo su pamario ir pajūrio rekreacinėmis zonomis (Vente, Kintais, Dreverna, Svencele, Giruliais, Karkle, Palanga, Šventąja) problemas, apjungiant įvairias transporto rūšis (oro-vandens-sausumos) į vieningą transporto sistemą, taip pagerinant viso regiono pasiekiamumą iš išorės ir susisiekimo galimybes regiono viduje. Visa tai turėtų padidinti regiono, kaip patrauklaus centro, konkurencingumą, išskirtinumą ir pridėtinę vertę.  GS sprendiniai bus atitinkamai perkelti į Klaipėdos regiono plėtros planą (atnaujinant regiono plėtros planą).

Daugiau informacijos apie Projektą galite rasti Internete adresu www.silute.lt, www.vakarukrantas.lt


PARENGTI DOKUMENTAI:

Regioninė galimybių studija "Vakarų krantas" (atsisiųsti PDF)

 

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2014-01-16 14:51:07
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.