NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Laba diena,
kada numatoma pradėti išduoti naujus leidimus per Alksnynės postą?
Spausdinti
2009-12-07
Laba diena,
Leidimai keičiami pasibaigus nurodytam galiojimo laikui.
laba diena, noreciau paklausti kodel pas mus iskirtine situacija del mokykloje nesancio karantino, aisku musu mastu gal nera daug serganciu... bet kiek zinau ir mazuose miesteliuose vien del profilaktikos yra uzdaromos mokyklos...Pagal tvarka epidemija paskelbta visoje Lietuvoje, o pas mus kaip cia iskirtine vieta ir iskirtine tvarka??? manau visiems rupi sveikata... ir dar noreciau suzinoti ar bent apzvalga padaro musu medikai , nes kiek zinau virusiniu atveju musu mokykloje yra, manau galima butu atsizvelgti i tai.

dekoju uz suteikta proga isisakyti

vietine mama
Spausdinti
2009-12-01

Dėkojame už Jūsų klausimą.

Savivaldybėse gripo epidemija skelbiama, kai sergamumo gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) rodiklis yra ne mažesnis kaip 100 susirgimų 10 tūkst. gyventojų per savaitę, o klinikinių gripo atvejų skaičius sudaro apie 30 proc. visų registruotų gripo ir ŪVKTI atvejų.

VšĮ Neringos PSPC vykdo gripo epidemiologinę priežiūrą ir kasdien duomenis apie sergamumą perduoda Klaipėdos apskrities visuomenės sveikatos centrui, kuris apibendrina visų savivaldybių duomenis ir kasdien sergamumo analizę pateikia suinteresuotoms institucijoms, taip pat ir savivaldybių gydytojams.

Jei savivaldybės teritorijoje sergamumas pasiekia aukščiau minėtą lygį, Klaipėdos visuomenės sveikatos centras teikia rekomendaciją savivaldybės administracijai savivaldybės teritorijoje skelbti gripo epidemiją.

Neringos savivaldybėje praeitą savaitę sergamumas pasekė 118,7 atvejų 10 tūkstančių gyventojų, tačiau gripo atvejų skaičius tesudarė 15 proc. Pirmadienį (lapkričio 30 d.) užregistruoti tik 2 gripo atvejai, sergamumo rodiklis gripu ir ŪVKTI Neringos savivaldybėje buvo mažiausias apskrityje ir siekė 11,6 atvejų 10 000 gyventojų.

Neringos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklose ir lopšeliuose darželiuose yra kasdien registruojamas vaikų lankomumas ir analizuojamos nelankomumo priežastys. Tai atlieka visuomenės sveikatos priežiūros specialistas mokyklose ir mokyklos administracija bei ikimokyklinių įstaigų administracija. Duomenis analizuoja savivaldybės gydytojas.

Nesant savivaldybėje paskelbtos epidemijos, mokyklose nutraukti pamokas būtų rekomenduojama, jei mokyklos dėl ligos nelankytų daugiau kaip 50 proc. mokinių (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos). Pamokas rekomenduojama nutraukti ne trumpiau kaip 2 savaitėms. Neringos bendrojo lavinimo mokyklose mokinių lankomumas yra patenkinamas, pvz. Nidos vidurinėje mokykloje pirmadienį (11.30) dėl ligos nedalyvavo pamokose 14 vaikų (8,0 proc.), lapkričio 23 d. – 17 vaikų (9,8 proc.). Daugiausia nelankė pradinių klasių mokiniai – 9 vaikai.

Mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.

Pagarbiai

 

Neringos savivaldybės administracijos savivaldybės gydytoja               

Virginija Gedžiuvienė

el. paštas:  v.gedziuviene@neringa.lt; tel. (8469) 52787

kas ir per kiek laiko turi atsakyti i pateiktus klausimus? nerandu nei savo klausimu,nei atsakymo i juos,nors jau praejo savaite. Spausdinti
2009-11-26
Laba diena,
Pagal Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių įstaigų įstatymą, informacija pareiškėjui turi būti pateikiama ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo prašymo gavimo įstaigoje dienos. Jei prašoma daug ar sudėtingos informacijos, įstaigos vadovas turi teisę pratęsti šį terminą dar iki 20 darbo dienų.
Atsakymus svetainėje redaguoja  Neringos savivaldybės vyriausiasis specialistas (atstovas spaudai, ryšiams su visuomene). Informaciją suteikia atitinkamos srities specialistas.
kur galima suzinoti apie laisvas darbo vietas Neringoje? Spausdinti
2009-10-30
Laba diena,
informaciją apie laisvas darbo vietas galite sužinoti "Klaipėdos darbo biržoje". Daugiau informacijos: http://www.ldb.lt/TDB/Klaipeda/Apie/Puslapiai/Klientu_priemimo_laikas.aspx
Laba diena,
Esu Klaipediete, taciau dirbu Nidoje ir tenka vazinetis i darba. sakykit ar as galeciau gauti leidima per kelta? bent jau keleiviui? Kokiu dokumentu reiktu?
Spausdinti
2009-10-10
Laba diena,
Keleivių ir transporto priemonių neatlygintino kėlimosi keltais tvarką rasite AB "Smiltynės perkėla" internetiniame tinklapyje www.keltas.lt. Čia rasite Jums reiklainmgą informaciją.
 
 
 
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres