NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra Neringoje

 

 

 

Pagrindinis projekto vykdytojas

Neringos savivaldybės administracija

 

Projekto pavadinimas

Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra Neringoje

 

Veiksmų programa

Sanglaudosskatinimoveiksmųprograma

 

Prioritetas

Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai

 

Projekto uždavinys

Skatinti atvykstamąjį turizmą, tam tinkamai naudoti gamtos išteklius, kultūros paveldą ir sukurti palankesnes aktyvaus poilsio sąlygas

 

Priemonė

VP3-1.3-ŪM-05-R  „Viešosios turizmo infrastruktūros ir paslaugų plėtra regionuose“

 

Viso projekto vertė

128 243,25 Lt

 

Neringos savivaldybės indėlis

19 236,60 Lt

 

Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama

109 006,65 Lt

 

 

Neringos savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra Neringoje“ (VP3-1.3-ŪM-05-R-31-003).

Visose Neringos gyvenvietėse įrengtos naujos informacinės lentelės, stendai, gatvių kryptinės rodyklės padės ne tik lengviau orientuotis Neringoje, bet ir savarankiškai atrasti ir pažinti gražiausias šio krašto vietas.

Turizmo informacijos specialistams, Neringos verslininkams gan dažnai tekdavo aiškinti, kurioje pusėje yra jūra. Pasitaikydavo ir tokių atvejų, kad svečiai iš Kuršių nerijos išvykdavo taip jos ir neradę, ar supainioję su Kuršių mariomis. Buvusios viešosios infrastruktūros tiesiog nepakako, pateikiamą informaciją buvo būtina koreguoti.

Neringos savivaldybės administracijos įgyvendinto projekto dėka tikimasi užtikrinti aktyvų šio krašto svečių laisvalaikį, atspindėti turizmo bei poilsio užsiėmimų įvairovę. Tinkamai parengta turizmo informavimo infrastruktūra leis turistams aplankyti daugiau turistinių objektų. Padidės jau esamų turizmo objektų žinomumas ir lankomumas.

Prie lankytinų objektų Neringos svečių patogumui įrengtos informacinės lentelės su svarbiausia informacija apie objektą. Gyvenviečių centruose, populiariuose turistų maršrutuose įrengtos informacinės gatvių kryprodės (lentelės nurodančios vietą) su 2-6 kryptimis bei šviečiančios informacinės gatvės kryprodės su žemėlapiu. Pastarieji bus patogūs naudoti ir tamsiu paros metu. Informacinių stendų ir nuorodų tekstai pateikti lietuvių ir anglų kalba.

Projekto metu parengta išsami informacinių stendų ir nuorodų Neringos gyvenvietėse išdėstymo schema ne tik šiuo projektu įrengtiems informaciniams stendams ir nuorodoms, bet ir galimiems įrengti ateityje, kad visi informaciniai stendai bei nuorodos sudarytų aiškų ir patogų naudoti/orentuotis Neringos svečiams tinklą.

Informaciniai stendai ir nuorodos pagaminti pagal suderintus eskizus ir sumontuoti suderintose vietose, atsižvelgiant į atliktą galimybių studiją „Neringos turizmo informacinių paslaugų sistemos plėtra“, kuri parengta gavus ES struktūrinių fondų paramą. Galimybių studija bei pasirinkti informacinių stendų eskizai patvirtinti Neringos savivaldybės taryboje. Modernus stendų stilius pasirinktas kaip labiausiai atitinkantis Neringos kraštovaizdį bei poreikius.

Projektas „Viešosios turizmo infrastruktūros plėtra Neringoje“ (VP3-1.3-ŪM-05-R-31-003) finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo. Projekto vertė - 128.243,25 Lt, ES fondų parama 109.006,65 Lt. (85 %), Neringos savivaldybės įnašas 19.236,60 Lt. (15 %).

Išsamią informaciją apie projektą suteiks Neringos savivaldybės administracijos Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vyr. specialistas Mantas Stanislauskas telefonu +370 469 51259 arba elektroniniu paštu mantas.stanislauskas@neringa.lt.Paskutinis atnaujinimas: 2014-11-04 15:15:22
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.