NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringiškių šeimoms – daugiau nemokamų paslaugų

„Šeima – svarbiausia!”,   – tokiu šūkiu pradedamos projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Neringos savivaldybėje“ atnaujintos veiklos. Daugiau apie jas bei įgyvendinamą projektą bus galima sužinoti  liepos 24-ąją.

Įprasta,  kad iškylančios problemos bandomos spręsti savo jėgomis šeimoje, nes kreiptis pagalbos dažnai nedrąsu. Vis dėlto reiktų įvertinti tai, kad kartais tik profesionali pagalba gali padėti šeimai, o tai ir yra pagrindinis projekto tikslas – visiems Neringos gyventojams teikti kompleksines paslaugas – psichologinę pagalbą, sociokultūrines, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrines paslaugas. Taip siekiama padėti neringiškių šeimoms spręsti patiriamus sunkumus ir tuo pačiu užbėgti už akių galimoms krizinėms situacijoms.

Projekto programoje numatytas šešių skirtingo pobūdžio paslaugų paketas – nuo šeimų ir individualių konsultacijų iki pozityvių tėvystės mokymų. Idėją inicijavusiai Neringos savivaldybei projekto veiklas  įgyvendinti padės konkurso būdu atrinktas partneris – VšĮ Šv. Ignaco Lojolos kolegija.

Projekto veiklos papildys nemokamų paslaugų spektrą šeimoms, susiduriančioms su sunkumais ar norinčioms įgyti žinių, kaip įveikti krizes bei kurti darnius santykius su artimiausiais žmonėmis. Šiam ketverių  metų projektui iš Europos socialinio fondo skirta daugiau nei 88 tūkstančių  eurų. Tikimasi, kad per šį laikotarpį pagalbos ir papildomų paslaugų sulauks beveik šimtas neringiškių.
Projekto veiklų pristatymas – liepos 24-ąją, antradienį, 16 val. Neringos savivaldybės administracijos trečiojo aukšto posėdžių salėje (Taikos g. 2, Neringa).Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 
 

 
.

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.