NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Atšaukiami vieši renginiai uždarose patalpose

Neringos savivaldybė priėmė sprendimą atšaukti suplanuotus viešus renginius, kurie vyksta uždarose patalpose.

Tokių veiksmų nuspręsta imtis Vyriausybei visoje šalyje paskelbus valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Šiuo klausimu organizuotas ir Neringos savivaldybei pavaldžių įstaigų pasitarimas.

Artimiausią mėnesį uždaruose patalpose vykstančių viešųjų renginių neorganizuos nei Neringos savivaldybė, nei jai pavaldžios institucijos. Atsižvelgiant į tai, bus koreguojama ir Kovo 11-osios renginių programa – Lietuvai prasminga sukaktis bus minima tik iniciatyvų po atviru dangumi metu. Kovo 11-ąją vyks akcija „Laisvės švyturys“, trispalvę iškeliant Nidos švyturyje ant Urbo kalno. Neatšaukiami ir šventinę dieną numatyti žygiai, į kuriuos kviečia Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija. Dviem skirtingais maršrutais iš Nidos ir Preilos bus kopiama į aukščiausią Kuršių nerijoje Vecekrugo kopą, kur bus iškelta lietuviška trispalvė. Juodkrantėje lauks Lietuvos laisvės 30-mečiui skirtas 30 kilometrų žygis.

Vėlesniam laikui nukeliami tradiciniai Neringos savivaldybės mero susitikimai su gyventojais. Su nuveiktais darbais gyventojai pirmiausia galės susipažinti Neringos savivaldybės mero 2019 metų ataskaitoje, kuri bus pristatoma šį mėnesį vykstančiame Neringos savivaldybės tarybos posėdyje.

Net ir vykstant viešiems renginiams, Neringos savivaldybė prašo gyventojus įvertinti aplinkybes ir esant prielaidoms į renginius nevykti, o su įvairiomis institucijomis susijusius klausimus spręsti elektroniniu būdu.

Atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir NVSC rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Tuo laikotarpiu darbdavių, kurių įmonėse dirba ar siekia įsidarbinti žmonės, neseniai lankęsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje, prašoma suteikti galimybes jiems dirbti namuose nuotoliniu būdu. Jei to nepavyksta padaryti, tuomet asmenys gali kreiptis į NVSC, kuris organizuos nedarbingumo išdavimą.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad jeigu šiemet lankėtės Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112 ir venkite bet kokių kontaktų.

Nekeliavus į Kiniją, Šiaurės Italiją (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionus), Honkongą, Iraną, Japoniją, Pietų Korėją ir Singapūrą ir neturėjus kontakto su tikėtinu ar patvirtintu COVID-19 atveju bei nejaučiant minėtų simptomų, jokių tyrimų atlikti ar imtis specialių priemonių nėra reikalo.

Oficiali informacija dėl koronaviruso (COVID-19) skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje

NEDARBINGUMO IŠDAVIMAS NUOTOLINIU BŪDU KONTAKTO SU COVID-19 ATVEJU (163.7 kb)

 

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.