NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

Pradžia
Egzaminai

Nacionalinis egzaminų centras (NEC) informuoja

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija informuoja

Patvirtintas Motyvacijos testas būsimiems pedagogams

**************************************************************************************************

 Kur rasti reikiamos informacijos

  • Su stojimu į aukštąsias mokyklas susijusią išsamią informaciją galima rasti Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainėje: http://www.smm.lt/ .
  • Su brandos egzaminų laikymo tvarka ir pavyzdžiais galima susipažinti Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje: http://www.egzaminai.lt/ .
  • Informacija apie profesijas, kvalifikacijas, profesines ir aukštąsias mokyklas, mokymo ir studijų programas – Atviros informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistemos (AIKOS) interneto svetainėje: http://www.aikos.smm.lt/ .
  • Lietuvos aukštųjų mokyklų bendrojo priėmimo tvarka, konkursinio balo skaičiuoklė, ankstesnių metų konkursiniai balai skelbiami: http://www.lamabpo.lt/ .
  • Studijų kokybės vertinimo centras skelbia duomenis apie vertintas visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studijų programas, jų akreditaciją: http://www.skvc.lt/ .
  • Informaciją apie lengvatines paskolas ir socialines stipendijas teikia Valstybinis studijų fondas: http://www.vsf.lt/ .

  ***************************************************************************************************************************************

Informacija apie 2021 m. VBE: Lietuvių kalbos įskaita  

2015 m.  PUPP ir VBE rezultatai 

2014 m. VBE rezultatų analizė

2013 m. VBE rezultatai Lietuvoje

2013 m. VBE palyginimas

2011 m. VBE rezultatų suvestinė

 

**************************************************************************************************************************************************

Dėl  Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo Neringos gimnazijoje 2017-2018 m.m.

Vadovaudamasis Bendradarbiavimo sutartimi NEC parengė savivaldybės lygmens išplėstinę ataskaitą, kurioje pateikta išsamesnė Gimnazijos rezultatų analizė. Pateikiami 2468 klasių mokinių rezultatai, 4 klasės6 klasės ir 8 klasės lyginamoji informacija apie mokinių  pasiekimų patikrinimo ir klausimynų rezultatus bei 2 klasės mokinių atsakymai apie testus.

Dėl Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo organizavimo Neringos gimnazijoje 2016-2017 m.m. 

Vadovaudamasis Bendradarbiavimo sutartimi NEC parengė savivaldybės lygmens išplėstinę ataskaitą, kurioje pateikta išsamesnė Gimnazijos rezultatų analizė. Pateikiami 4, 6 ir 8 klasių mokinių klausimynų rezultatai4 klasės6 klasės ir 8 klasės lyginamoji informacija apie mokinių  pasiekimų patikrinimo ir klausimynų rezultatus bei 2 klasės mokinių atsakymai apie testus.

DĖL STANDARTIZUOTŲ TESTŲ TAIKYMO NERINGOS GIMNAZIJOJE 2015-2016 M. M.

Vadovaudamasis Bendradarbiavimo sutartimi NEC parengė savivaldybės lygmens išplėstinę ataskaitą, kurioje pateikta išsamesnė Gimnazijos rezultatų analizė: 2 klasės mokinių mokymosi pasiekimų diagnostinio vertinimo rezultatai, taip pat 46 ir 8 klasių mokinių 2016 metų standartizuotų testų rezultatų lyginamoji analizė. Vadovaujantis šia ataskaita galima spręsti apie visos savivaldybės ir Gimnazijos darbo stiprybes ir tobulintinas sritis, joje vaizdžiai pateikiami apibendrinti duomenys apie diagnostinių ir standartizuotų testų rezultatus, visos Gimnazijos sukuriamą pridėtinę vertę bei kitus rodiklius, apskaičiuotus remiantis mokinio klausimyno atsakymais (mokėjimo mokytis, mokyklos klimato ir pan.). Visos savivaldybės ir Gimnazijos mokinių mokymosi pasiekimai (testų rezultatai) palyginti su šalies atitinkamų klasių ir ugdymo sričių mokinių pasiekimais (testų rezultatais), taip pat su šalies rezultatais palyginti ir statistiniai ugdymo aplinkos ir ugdymo kokybę atskleidžiantys rodikliai.

Susipažinti su diagnostinių bei standartizuotų testų medžiaga bei klausimynais galima adresu.

 


 

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-27 14:29:42
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.