NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringa skelbia šventinės eglės paiešką

Neringa skelbia paiešką eglės, kuri Kalėdiniu laikotarpiu taps šventiniu simboliu ir žiemiško pamario puošmena. 

Artėjantys metai gražiausiam Baltijos pajūrio kurortui ypatingi – atsisveikindama su jubiliejiniais 20-aisiais metais, kuomet Kuršių nerija buvo įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Neringa žengia į metus, kuomet neš Lietuvos kultūros sostinės titulą.

Pasisemdama gerosios patirties iš kaimyniško Klaipėdos miesto bei siekdama į šventinį pasiruošimą įtraukti ne tik neringiškius, bet  ir pamario krašto gyventojus, Neringa nusprendė skelbti šventinės eglės paieškas.  Žaliaskarė taps ne tik didžiųjų metų švenčių simboliu, bet ir pamario vėjų globojamu šventiniu kurorto epicentru.

Eglės paieška skelbiama Neringos bei Klaipėdos krašto ribose. Jos pargabenimu pasirūpins Biudžetinė įstaiga ,,Paslaugos Neringai“. Labai svarbu, kad iki eglės augimo vietos galėtų privažiuoti sunkiasvoris transportas.

Žaliaskarė puikuosis Kuršių marių kaimynyste Nidoje – pastaruosius kelis metus čia buvo puošiama karkasinė eglė. Tiesa, dvejus metus vietos gyventojų dovanota eglė buvo puošiama Juodkrantėje.

Gal jūsų kieme, sodyboje ar kaimynystėje auga gražaus šakų vainiko, ne mažesnė nei 8 m aukščio eglė, kuri stokoja erdvės, užstoja šviesą ir kurią norėtumėte padovanoti kurorto gyventojų ir svečių džiaugsmui – kurorto  šventiniu simboliu pretenduojančių tapti eglučių nuotraukų Neringos savivaldybės administracija lauks iki š. m. spalio 16 d. el. p. elena.tarvainiene@neringa.lt. Taip pat galite skambinti telefonu (8 469) 59 192 arba 861885287.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 

        
 
         
  

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres