NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Siūlymams dėl pirmenybinės eilės išreikštas pritarimas

Šiandien vykusiame Vyriausybės pasitarime svarstytas klausimas dėl pirmumo tvarkos į keltą, keliantį į/iš Kuršių nerijos.

Numatoma, kad Neringos gyventojų teisę į pirmenybine eilę apibrėš Lietuvos Respublikos vidaus vandenų transporto kodeksas. Parengtą šio kodekso 30 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą Vyriausybės pasitarimo metu pristatė Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič.

Projekte siūloma nustatyti, kad vežėjas, atsakingas už perkėlimą keltais per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją į Kuršių neriją ir iš Kuršių nerijos (AB „Smiltynės perkėla“), į keltą pirmumo tvarka įleidžia transporto priemones ir asmenis, kurie pagal Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymą turi teisę į perkėlimo keltais bilieto kainos kompensaciją. Tarp šių asmenų ir Neringos mieste ir Klaipėdos miesto dalyje Smiltynėje gyvenamąją vietą deklaravę asmenys ir jų transporto priemonės. Taip pat siūloma numatyti, kad keleivių patekimo į keltą pirmumo tvarką nustatytų susisiekimo ministras.

„Vertiname tai, kad pirmenybinė eilė dar praėjusių metų vasarą buvo grąžinta ir vertiname AB „Smiltynės perkėlos“ darbuotojų dedamas pastangas ją užtikrinant. Džiaugiuosi, kad esame išgirsti ir artėjame prie žingsnio, kuomet pirmenybinė eilė bus įtvirtinta ir šalies teisės aktuose. Pasikartosiu sakydamas, kad tai svarbu ne tik Neringos gyventojų kasdienybei, bet ir sklandžiam, nepertraukiamam kurortinių paslaugų teikimui“, - teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, Vyriausybės pasitarimo metu neringiškius atstovavęs nuotoliniu būdu.

Lietuvos Respublikos vidaus vandenų transporto kodekso 30 straipsnio pakeitimo įstatymo projektui Vyriausybės pasitarimo metu išreikštas pritarimas.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
   

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.