NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Prasideda maudymosi sezonas - darbą pradeda galbėtojų komanda

Nuo birželio 1-osios Neringos paplūdimuose prasideda maudymosi sezonas ir darbą pradeda gelbėtojai.

Kaip ir kasmet įteisinti keturi Baltijos jūros pakrantės paplūdimiai – Nidos, Preilos, Pervalkos ir Juodkrantės. Tarptautinis paplūdimio kokybės ženklas – Mėlynoji vėliava ir vėl plevėsuos ties Nidos ir Juodkrantės paplūdimių centrinėmis gelbėjimo stotimis. Lietuvos žaliųjų judėjimo atstovai Neringos paplūdimiams skirtas vėliavas iškilmingai įteiks pirmąją festivalio „Sveika, Neringa!” dieną, birželio 7-ąją.

Gegužės mėnesį startavusi Neringos savivaldybės maudyklių vandens kokybės stebėsena bus vykdoma visą vasarą – mėginiai bus imami birželio 11 ir 25, liepos 9 ir 23, rugpjūčio 6 ir 20 bei rugsėjo 3 dienomis.

Kaip ir praėjusią vasarą, zonos, skirtos lankytis su gyvūnais yra išskirtos visų gyvenviečių paplūdimuose. Jas žymi atitinkamai ženklai, o šiuose paplūdimiuose galima rasti specialias šiukšliadėžes su ekskrementams skirtais maišeliais.

Paplūdimių lankytojų saugumu rūpinsis BĮ „Paslaugos Neringai“ vandens gelbėtojų komanda, prie kurios šiais metais prisijungė net 10 merginų.

Preiloje, Pervalkoje bei ties mažosiomis gelbėjimo stotimis maudymosi sezonas truks iki rugpjūčio 31-osios, ties Nidos centrine gelbėjimo stotimi iki rugsėjo 15-osios , ties Juodkrantės centrine gelbėjimo stotimi iki rugsėjo 8-osios.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.