NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringoje apsilankė Lietuvos ir Ukrainos Prezidentai

 

Vakar vakare iš Klaipėdos į Juodkrantę atvyko jų ekscelencijos Lietuvos ir Ukrainos Prezidentai – Gitanas Nausėda ir Volodymyras Zelenskis, svečius pasitiko Neringos meras Darius Jasaitis.

Prezidentai apžiūrėjo mirusias kopas, aplankė nuostabius Neringos balto smėlio paplūdimius. Džiugu, kad Lietuvos Respublikos Prezidentas su išskirtinio grožio Kuršių nerijos gamta bei unikaliomis tradicijomis supažindina ir garbingus mūsų šalies svečius. Neringos meras D. Jasaitis Ukrainos prezidentui įteikė Kuršių nerijos simbolį - vėtrungę bei ilgamečio Neringos mero Viganto Giedraičio fotografijų albumą "Tarp vėjų ir vandenų". Taip pat buvo įteikta 2019 metais Lietuvos banko išleista kolekcinė moneta, skirta stintų žvejybai bumbinant, ir tai labai simboliška šiai dienai, nes Neringos bendruomenei - poledinės stintų žvejybos bumbinant saugotojai - kaip tik šiandien Vilniaus rotušėje buvo įteiktas sertifikatas, jos puoselėjama poledinė stintų žvejyba bumbinant š. m. vasario mėnesį buvo įtraukta į Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą.
Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
   

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.