NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
ES projektai


 

Dėmesys darniam judumui bei išmaniam automobilių statymui

Neringos savivaldybė įgyvendina projektą, kuriuo bus sprendžiamos automobilių statymo problemos bei skatinamas įvairių transporto priemonių rūšys. Patobulinta ir skaitmenizuota automobilių parkavimo sistema, skatinanti tvarią raidą bei įvairiarūšio transporto naudojimą Pietų Baltijos regione – toks  įgyvendinamo Neringos savivaldybės „Automobilių statymas tampa išmanus“ (angl. k. „Parking gets smart“) tikslas. Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais iš Lenkijos, Švedijos, Vokietijos bei Lietuvos.

Neringos savivaldybės administracija  2020-09-15 organizavo susitikimą, kurio metu buvo aptartos praėjusio vasaros sezono problemos ir iššūkiai visuomeninio transporto organizavimo srityje bei galimybės ateityje gerinti judumo situaciją Kuršių nerijoje ir susisiekimą su Klaipėdos miestu. Susitikimas organizuojamas įgyvendinat projektą „Automobilių statymas išmanus“, kurio vienas pagrindinių tikslų  – diegti darnius ir tvarius sprendimus transporto srityje, skatinant visuomenino transporto naudojimą ir kitus aplinkai draugiškus susisiekimo būdus, mažinant individualių automobilių srautus.  Susitikime dalyvavo Klaipėdos miesto savivaldybės, Jūrų muziejaus, AB Smiltynės perkėlos, VšĮ Klaipėdos keleivinis transportas bei kitų suinteresuotų šalių atstovai. Susitikimo metu aptartos galimybės, kaip skatinti svečius bei gyventojus naudotis viešuoju transportu, atsisakant individualių automobilių. Šiems tikslams pasiekti taip pat numatoma pasitelkti projekto sprendinius ir tikimasi, kad dalį aptartų siūlymų bus galima realizuoti. Projekto metu bus sukurtos priemonės, suteikiančios vartotojui ne tik daugiau būdų atsiskaityti už paslaugas, bet ir informaciją apie galimybes pastatyti automobilį tam tikroje aikštelėje (pavyzdžiui, mobiliųjų aplikacijų pagalba). Taip pat tikimasi, kad įgyvendinant projekto bei bendradarbiaujant su verslo atstovais bei bendruomene, bus kuriamos papildomos paslaugos, skatinančios rinktis keliavimo būdą ne asmeniniu automobiliu, o pavyzdžiui, suteikiant informaciją apie dviračių nuomos vietas, viešojo transporto stoteles ir pan.

Neringos savivaldybės administracijos dalis projekte – 195 tūkst. Eur, 85% proc. šios sumos skirta iš Europos regioninės plėtros fondo, 15 % – savivaldybės biudžeto lėšos. Daugiau informacijos apie projektą suteiks Neringos savivaldybės administracijos Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vedėja Vilma Kavaliova, tel. 8 (469) 51259, el. p. vilma.kavaliova@neringa.lt.

Šis pranešimas parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio pranešimo turinį atsako Neringos savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-01-05 10:38:41

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres