NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Koronaviruso prevencija Neringoje: stabdomas fizinis Neringos įstaigų lankytojų aptarnavimas

Reaguodama į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, Neringos savivaldybė ir jai pavaldžios institucijos priėmė sprendimus dėl viruso plitimo prevencijos.

Nuo kovo 13-osios iki kovo 27-osios Neringos gimnazija skelbia mokinių atostogas, kitų Neringos švietimo įstaigų veikla – stabdoma.

Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu stabdomas fizinis Neringos įstaigų lankytojų aptarnavimas. 

Neringos savivaldybės teritorijoje veikiančių visų rūšių įmonių ir organizacijų vadovams pavesta užtikrinti kultūros, laisvalaikio, pramogų, švietimo, sporto, socialinių ir kito panašaus pobūdžio paslaugų teikimo sustabdymą bei fizinį lankytojų aptarnavimą nuo kovo 16-osios iki kovo 29-osios. Tai reiškia, kad minėtu laikotarpiu šios įstaigos lankytojų nepriims.

Neringos savivaldybės įstaigoms nurodyta maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto.

Nuo pirmadienio tik nuotoliniu būdu gyventojus aptarnaus ir Neringos savivaldybė  – su reikiamais specialistais bus galima susisiekti elektroniniu būdu ar  telefonu. Kontaktus rasite adresu  /index.php?-144309415 .

Vyresniojo amžiaus gyventojai ranka rašytus prašymus galės įmesti pašto dėžutėje, kurią ras prie pagrindinio įėjimo į Neringos savivaldybės pastatą.

Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Neringos gyventojai, parvykę iš užsienio šalių (nurodytų ir nuolat atnaujinamų www.sam.lrv.lt), įpareigoti vykdyti griežtas saviizoliacijos sąlygas, izoliuojantis namuose 14 dienų. Nesilaikant Lietuvos Respublikos saugos įstatymo ir Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo reikalavimų, gali būti taikoma atsakomybė teisės aktų nustatyta tvarka.

Nuo praėjusios savaitės įstaigos, įmonės, organizacijos, bendrijų vadovai įpareigoti gripo epidemijos laikotarpiu neorganizuoti masinių renginių.

Neringos savivaldybė primena, kad ieškant informacijos dėl koronaviruso (COVID-19) ir rekomendacijų svarbiausia vadovautis oficialiais šaltiniais. Aktualią informaciją galima rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro svetainėse.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.