NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Gyventojų klausimai
Laba diena. Noriu paklausti, kodėl nėra nuvalyta šaligatvio dalis skirta užvažiuoti į kalną mamoms su vežimais, tarp Kopų g. 21 ir 19 namų? Tai sukelia didelių nepatogumų mamoms. Tikimės, kad tai išspręs ne saulės šiluma, o darbuotojai, kurie valo šį šaligatvį. Spausdinti
2011-03-01
Laba diena,
Jūsų klausimas buvo perduotas UAB "Neringos komunalininkas" . Kaip informavo įmonė, šaligatvis minėtoje teritorijoje yra nuvalytas, jei teisingai supratome klausimą, šiuo metu Jūsų paminėto užvažiavimo nuvaltyti nėra galimybių.
Jei turite daugiau klausimų ir pastabų, kviečiame jas siųsti el. paštu: s.vaisvilaite@neringa.lt. Būtų puiku, jei kreipdamiesi panašiais klausimas, pateiktumėte ir nuotraukas - tai padėtų tiksliau nustatyti probleminę vietą.
Laba diena.Noreciau suzinoti kodel nevalomi saligatviai visur ledas.Ar valytoju nera?Ar kaip suprast?Nes man atrodo algas tai gauna, o dirbti ziuriu tingi.Priprate lovoje guledami pinigus gauti.Labai prasta situacija yra prie kopu 21 namo. Spausdinti
2011-01-15
Laba diena,
Jūsų pastaba buvo perduota UAB "Neringos komunalininkas", kurie yra atsakingi už gatvių ir šaligatvių priežiūrą Neringos gyvenvietėse. Anot jų, šaligatviai yra valomi ir barstomi, Jūsų minėta atkarpa šiuo metu yra švari.
Jei Jūsų nuomome, šaligatviai nėra tinkamai valomi, prašome atsiųsti tai patvirtinančią nuotrauką el. paštu: s.vaisvilaite@neringa.lt.
 
 
Sis klausimas daugiau skirtas musu svietiimo skyriui,
Siuo metu yra ruosiami 7 kl. mokiniai baznytiniai apeigai, dermavojimui.As kaip vaiko tevas esu nustebintas paciu procesu vykdomu vaiku atzvilgiu, bendru suvokimu suprantame kad baznycia ne komercine kazkokia istaiga, o zmogaus pasirinkimu laisva valia prieinama visiems ir visur... bendras klausimas butu toks, kodel p. mokytoja Sturiene nustate mokesti uz sia apeiga mokiniams???? jei nesumpokejus 60 lt mokescio traktuoja kad vaikas negales eisi apiegu, nuo kada ji tapo musu baznycios vadybininke?? manau tai pasitinkimo laisve, as galiu kaip laisvas zmogus aukoti baznyciai kada turiu nora ir gaimybes, bet ne pagal nustatytus tarifus .. prasau pasidometi siuo atveju, visdelto lyg ji ir pedagogo atlieka pareigas..
Spausdinti
2010-11-16

Laba diena,

Neringos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius Jūsų prašymu pasidomėjo  „rinkliavų“ klausimu Nidos vidurinėje mokykloje. Mokykla nederina ir nesprendžia jokių klausimų, susijusių su bažnytinėmis apeigomis, tame tarpe ir nenustato jokių mokesčių. Visais Jums rūpimais klausimais dėl bažnytinių apeigų apmokėjimo ar aukojimo Bažnyčiai Jūs turite kreiptis į Nidos parapijos kleboną Rimvydą Adomavičių.

 

Atsakymą pateikė Neringos savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius

Laba diena,
jau koks mėnuo per Juodkrante, kelis kartus per dieną važinėja (vienas reisas važiuoja ryte apie 7,30val) sunkusis transportas su priekabomis, kurios yra visai be amortizacijos. Kai mašinos važiuoja, pakankamai dideliu greičiu, bilda visi namai ir gadinama kelio danga. Ar yra kokie nors apribojimai tokiam transportui ir kur reiktu kreiptis del jų keliamo triukšmo ir vibracijos.
Spausdinti
2010-10-29
Laba diena,

Sunkiasvorių automobilių padaugėjo atliekant uždaryto Neringos savivaldybės kietų buitinių atliekų sąvartyno sutvarkymo darbus bei vežant iš jo šiukšles. Šiukšles iš sąvartyno planuojama išvežti iki šių metų pavasario, tuomet šių transporto priemonių turėtų sumažėti.

Laba diena.Norejau suzinoti nuo kada leidziama ideti stoglangi name su siaudiniu stogu,ir dar SAUGOMAS VALSTYBES. Spausdinti
2010-10-29
Laba diena,
dėl konkretaus atvejo, patikslinę informaciją, galite kreiptis į Neringos savivaldybės Architektūros skyrių.
Dėl neteisėtų veiksmų kultūros vetybėje taip pat galite kreiptis į Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinį padalinį.
<< 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 45 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres