NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Taikos gatvės rekonstrukcija pasiekė Nidos centrinę dalį

Turistiniam sezonui nuslūgus, įsibėgėja Nidos Taikos gatvės rekonstrukcijos darbai, šią savaitę priartėję link gyvenvietės centrinės dalies.

Šios gatvės rekonstrukcijos darbus buvo siekiama organizuoti etapais, juos pradedant mažiausiai urbanizuotoje atkarpoje – nuo krašto kelio (trečiojo įvažiavimo į Nidą) iki įvažiavimo į E. A. Jonušo gatvę. Įgyvendinant rekonstrukciją atsižvelgta ir į pėsčiųjų ir dviratininkų srautus, vasaros sezono metu sudarant sąlygas jiems judėti kaip įmanoma sklandžiau.

Kaip ir buvo planuota, sumažėjus lankytojų srautams Taikos gatvės rekonstrukcijos darbai „persirito per kalną“ ir pasiekė Nidos gyvenvietės centrinę dalį – atkarpoje nuo bažnyčios link Neringos savivaldybės pastato šią savaitę bus įgyvendinti asfalto frezavimo darbai.

Nors asfalto sluoksnis bus nuimtas, eismas šioje atkarpoje artimiausiomis savaitėmis dar nebus stabdomas, tad patekti į greta esančius daugiabučių kiemus bei Kopų gatvę bus galima. Apie būsimus ribojimus bei numatomus apvažiavimus gyventojai bus informuoti iš anksto.

Ženkliai sumažėjus lankytojų srautams, įsibėgėjo dviračių bei pėsčiųjų takų įrengimo darbai, vykdomi išilgai visos rekonstruojamos gatvės.

Siekiant užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą ir komfortą judant, motorinių eismo priemonių, dviratininkų ir pėsčiųjų srautai atskiriami. Dviračiams skirtas dvipusis takas bus įrengtas dešinėje gatvės pusėje (žvelgiant nuo krašto kelio Smiltynė-Nida). Nuo  važiuojamosios dalies jį skirs bortas. Kairėje gatvės pusėje išliks pėsčiųjų takas – jis bus suremontuotas pakeičiant dangos konstrukciją. Įgyvendinamus rekonstrukcijos darbus papildys mažosios architektūros elementai. Numatoma įrengti 11 poilsio aikštelių su suoliukais, šiukšliadėžėmis, skirtingos spalvos trinkelių intarpais.

Neringos savivaldybė nuoširdžiai atsiprašo kurorto gyventojų ir svečių dėl patiriamų nepatogumų ir primena, kad Taikos gatvei rekonstruoti reikalingos lėšos – 1 milijonas eurų numatytos 2020 metų Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų rezerve valstybės reikmėms, susijusioms su keliais, finansuoti. Papildomas finansavimas, siekiantis 1, 5 mln. eurų, skirtas paskirstant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšas atrankos komisijos atrinktiems pėsčiųjų ir dviračių takams bei kitoms kelių saugumo priemonėms įrengti.
Skirtos lėšos turi būti investuotos iki šių metų galo.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
   

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.