NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Turistų klausimai
Sveiki,norėčiau pasiteirauti dėl įvažiavimo i Neringą triračiu l5e kategorijos motoroleriu..Suprantu kad 500 eur.mokestis buvo įvestas atsikratyti pavežėjų su TUK-TUKAIS,bet kodėl dėl to turi kentėti paprastas moto turistas,neužsiimantis jokia komercine veikla,nesukeliantis gyventojams diskomforto del triukšmo ir panašiai..kas per diskriminacija??? Spausdinti
2021-04-18

Laba diena,

Toks vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą dydis triračiams ir keturračiams  nustatytas siekiant dar labiau tausoti Kuršių nerijos gamtą, ją apsaugant nuo neatsakingų minėtų transporto priemonių vairuotojų.

Tokia priemonė buvo inicijuota atsižvelgiant į situaciją, kai vis dažniau miškuose buvo pastebimi zujantys keturračiai, triračiai ar jų vėžios, žalojančios miško paklotę.

Ar galima sužinoti kurioje vietoje Nidoje vyksta gatves remonto darbai šia vasara, manau turistams aktualu. Spausdinti
2021-04-10

Laba diena,

Planuojama tęsti Taikos gatvės bei Nidos centrinės dalies rekonstrukciją.

Sveiki, mylim Nidą jau daug metų. Kasmet atvykstam po kelis kartus. Bet kuo toliau tuo labiau verkia širdis. Miestas prieš 20m atvykus pirmą kartą atrodė wou. O dabar vaizdas liūdnas. Pavasarį atvažiavom, aplink švyturį viskas išrausta. Atvažiavom rudenį nieks nepasikeitę. Krantinė pavargus tikrąja to žodžio prasme. Šviestuvai seni ir t.t. Ar galima tikėtis pokyčių? Spausdinti
2020-09-14

Laba diena, šiuo metu Neringos savivaldybė įgyvendina net kelis infrastruktūrinius projektus - tvarkoma Urbo kalno teritorija, rekosntruojama Taikos gatvė. 2021-ųjų metų pradžioje planuojama pradėti Nidos centrinės dalies sutvarkymo darbus. Anaujintas dviračių-pėsčiųjų takas, einantis palei Nidos pajūrio apsauginį kopagūbrį ir pan. Suprantame poreikį rekonstruoti Nidos, Preilos ir Pervalkos krantines, tačiau šių inžinerinių statinių rekonstrukcijai būtinas ne tik savivaldos, bet ir valstybės dėmesys.

Sveiki, ar norint nemokamai parkuoti elektromobilį Neringoje reikia leidimo? Jei taip, kaip jį gauti? Spausdinti
2020-08-24

Laba diena,

Mokamose automobilių statymo vietose elektromobiliams išimtys nėra taikomis.

Sveiki!
Esu senas Kuršių Nerijos gerbėjas.Prašau nuraminkit mane ir mano draugų ratą .Vėl daug vaikščiojom paskutinėm dienom Nidos takais.Ar tai jau galutinis takų žvyro dangos variantas,t.y."gamtinei aplinkai,(bet ne žmogui) kuo artimesnė danga"?
Vyliuosi ne,nes klampoti per tokį žvyrą tiek jaunam,tiek senam,ką jau kalbėti apie vežimėlio,dviratuko stūmimą be "kalnų batų" sunkoka!Ne be reikalo žmonės pramina savo takelius šalia žvyru sugadinto tako.
Pagarbiai,Paulius
Spausdinti
2020-08-04

Laba diena,

tai ką matote šiuo metu - takų pagrindas, kitas etapas – stabilizuotos smėlio-žvyro dangos klojimas.

<< 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 >> 

Pateikite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

                 Stiliaus vadovas 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres