NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Gyventojai kviečiami teikti pasiūlymus dėl tvarkybos darbų

Neringos savivaldybės administracija teiraujasi gyventojų nuomonės dėl būtiniausių miesto infrastruktūros darbų.

Siekdama optimaliai įvertinti esamas problemas, Neringos savivaldybės administracija kreipiasi į gyventojus, prašydama teikti argumentuotas nuomones ir pasiūlymus miesto infrastruktūros tvarkybos klausimais.  

Neringos savivaldybei tikrai yra žinomi didžiausias problemas keliantys objektai ir dedamos pastangos jas spręsti, pavyzdžiui, Preilos, Pervalkos ar Nidos krantinių, per visą Kuršių neriją einančio dviračių tako būklė. Būtinybė tvarkyti šiuos objektus ne kartą pristatyta Vyriausybės nariams ir atitinkamoms institucijoms.

Neringos gyventojai kviečiami teikti pasiūlymus dėl būtiniausių smulkių infrastruktūros darbų, pavyzdžiui, dėl laiptų, atsivėrusių duobių  gatvėse ar šaligatviuose, iškilnotų takų trinkelių sutvarkymo.
Pasiūlymus iki rugpjūčio 7-osios galima siųsti elektroniniu paštu administracija@neringa.lt, siunčiamo laiško temoje parašant „Pasiūlymai tvarkybos darbams“.  Teikiant pasiūlymus būtina nurodyti tikslią objekto vietą, trumpai aprašyti problemą ir pridėti tai iliustruojančią nuotrauką. Įvertinus gyventojų pateiktus pasiūlymus bus sudaromas planuojamų tvarkybos darbų sąrašas.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.