NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Atidaroma gyvosios istorijos paroda, kuriai eksponatus sunešė neringiškiai

Neringos muziejai džiaugiasi, kad Kuršių nerijos bendruomenė trečius metus iš eilės aktyviai įsitraukia į gyvosios istorijos parodos „Muziejų kuriame kartu“ kūrybinį procesą. Puoselėdami  atminties kultūrą, dalindamiesi prisiminimais bei juos įkūnijančiais objektais, pusiasalio gyventojai leido sukurti parodą „Muziejų kuriame kartu 2018: ką mes radom čia atvykę“, kuri atidaroma jau šį penktadienį, lapkričio 23 dieną , 17 val. Kuršių nerijos istorijos muziejuje Nidoje (Pamario 53, Nida).

Šios parodos eksponatai – tai neringiškių sunešti įvairūs asmeninio ar šeimos gyvenimo istorijas liudijantys daiktai, menantys kūrimosi naujuose namuose – Kuršių nerijoje, epizodus po Antrojo pasaulinio karo. Tarp parodos eksponatų išvysite ir senųjų Kuršių nerijos gyventojų – kuršininkų, rankų šilumą menančius daiktus, ir objektus, kurie lyg šventos šeimos relikvijos atsigabentos čia, į naujuosius namus prie marių, iš savųjų senųjų tėviškių...

Tarp eksponatų rasite ir šimtametę rankų darbo skrynią, atkeliavusią su naujaisiais Kuršių nerijos naujakuriais XX a. viduryje, ir Rytų Prūsijoje pagamintus keramikinius bei stiklinius indus, kuriuos buityje naudojo senieji kuršininkai, ir nepriklausomoje tarpukario Lietuvoje leistą lietuvišką tautinį žaidimą, ir gausybę kitų smalsumą keliančių objektų.

Neringos muziejai nuoširdžiai kviečia visus, neabejingus daugiasluoksnei Kuršių nerijos istorijai bei kultūrai, į parodos "Muziejų kuriame kartu 2018" atidarymą lapkričio 23 dieną 17 val. Kuršių nerijos istorijos muziejuje.

Paroda veiks iki 2019 m. sausio 19 d.

Neringos muziejų informacijaAtgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.