NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Lipti ant Kuršių marių ledo - pavojinga

Į Kuršių marių pakrantę sugrįžo ženklai, įspėjantys, kad lipti ant ledo - pavojinga. Kuršių marių ledas dar tikrai nesiekia saugumo reikalavimų. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sausio 15-osios duomenimis, Kuršių marios ties Nida bei  Vente  - dar neužšalusios (dreifuojantis ledas).

Neringos savivaldybė primena, kad draudžiama lipti, vaikščioti, čiuožinėti ant ledo, kai ledo storis mažesnis kaip 7 cm, taip pat, kai ledas turi sniego priemaišų, nėra skaidrus, atlydžio metu. Draudžiama gręžti daug ekečių arti viena kitos, būriuotis vienoje vietoje, kai ledo storis mažesnis kaip 20 cm.

Kaip socialiniame tinkle „Facebook“ informavo Neringos policijos bendruomenės pareigūnas, iki sausio 31-osios Neringos policijos komisariatas vykdys transporto priemonių ir asmenų judėjimo į Neringos savivaldybę ir iš jos kontrolę. Poledinės žūklės mėgėjai iš kitų savivaldybių prašomi susilaikyti nuo žvejybos Neringos savivaldybėje. Kuršių marias padengus ledui bus atliekamos prevencinės priemonės dėl žvejų ir žvejybos ant ledo kontrolės.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 
        

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.